شکنجه و قتل یک زن فقیر توسط شوهر روانی – تفکر مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، فرزاد پورناظری گفت: ۳۰ بهمن ماه مردی به پلیس Police کرمانشاه گفت که خود را به پلیس معرفی کرده و گفته است همسرش به دلیل اختلافات خانوادگی کشته شده است. پس از شهادت مرد 47 ساله مبنی بر قتل همسرش، پلیس به خانه این مرد رفت و با جسد خون آلود زنی مواجه شد که با یک جسم سخت به سرش اصابت کرده بود.

وی افزود: این مرد به محض معرفی خود به قتل اعتراف کرد و توسط پلیس دستگیر شد و گفت به دلیل اختلاف با همسرم را کشته است.

پورناظری با اشاره به تحقیقات پلیسی در خصوص این جنایت گفت: جسد مقتول در حال حاضر در اختیار خانواده اش قرار دارد و قاتل برای ادامه تحقیقات و روشن شدن ریشه های قتل در اختیار ماموران آگاهی کرمانشاه است. “

رئیس مرکز اطلاع رسانی معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه برخی اخبار و اظهارنظرها درباره شکنجه و قتل این زن با تبر را نادرست خواند و تاکید کرد:

برادر این مرد محکوم به قتل یک زن 35 ساله کرمانشاهی نیز گفت: برادرم حدود 22 سال است که با همسرش ازدواج کرده و تمام اموالش اعم از خانه و ماشینش در خانه همسرش بوده است. او حتی به او در تحصیل در دانشگاه و حقوق کمک کرد.

وی ادامه داد: حتی وام 150 میلیون تومانی را که مدتی پیش دریافت کرده بود به حساب همسرش واریز کرد و با پول رهن خانه دیگری برای او طلا خرید و نام خود را برای ادای حج نوشت. برادرم همسرش را دوست داشت و همیشه می گفت که او را بی نهایت دوست دارم و همه این کارها را از روی عشق به او انجام می داد.

  انقلاب به نیروهای سیاسی مؤثر برای اداره کشور نیاز دارد

برادر مقتول ادامه داد: برادرم در کرپ ناز هرسین کار می کرد و با ورشکستگی شرکت، مغازه لوازم یدکی باز کرد. برادرم با همسرش ازدواج کرده و دو پسر 19 و 16 ساله دارد. همسر برادرم مدت هاست که با برادرم دعوا می کند و من بارها برای برادران و برادرزاده هایم میانجیگری و آشتی کرده ام. حتی چند بار با برادرم سر زن و بچه اش دعوا کردم. یک بار مقتول و پسرانش برادرم را چنان کتک زدند که گوشش به شدت مجروح شد، اما حتی یک بار هم چیزی در این مورد به ما نگفت و به قول خودش با احترام برخورد کرد.

وی ادامه داد: شبی که برادرم همسرش را کشت، وقتی به او گفتم چرا چنین کاری کردی، به من گفت: از ساعت 14 تا 18 با من دعوا می کرد و هر چه به او التماس می کردم دست بردار نبود و گفت. برای ترک خانه ای که به نام او نامگذاری کرده ام خالی شود.

برادر مقتول ادامه داد: او در روز زن 15 میلیون تن طلا برای او خرید و از او خواست که از درگیری دست بردارد و خواستار پایان دادن به ناآرامی ها و جنجال ها شده بود.

وی افزود: وی در روز حادثه با شیء چوبی به سر همسرش ضربه زد که منجر به مرگ وی شد و بلافاصله خود را به پلیس معرفی کرد. ساعت 10 صبح که با خواهر برادرم تماس گرفتم متوجه شدیم چه اتفاقی افتاده است، همه شوکه شده بودیم و خیلی ناراحت بودیم.

وی گفت: من به طور قاطعانه شکنجه و سپس کشته شدن همسر برادرم با تبر توسط برادرم را تکذیب می کنم که در شبکه های اجتماعی منتشر شده است. که همه اینها دروغ است. باور کنید این حادثه در یک لحظه عصبانیت اتفاق افتاده است و اینکه می گویند برادرم قبلا فرزندانش را به خانه پدری فرستاده است، صحت ندارد و صحت ندارد.

  طرز تهیه یک اسموتی خوشمزه موکا

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1276941

دیدگاهتان را بنویسید