شکست پنالتی کاپا در فینال کارما کار – اندیشه معاصر بود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، چلسی یکشنبه شب در فینال جام اتحادیه به مصاف لیورپول رفت و در نهایت با قبول شکست مقابل آن تیم، از رسیدن به جام قهرمانان بازماند.
هر دو تیم در وقت های قانونی و اضافه بدون گل به تساوی رسیدند و همه بازیکنان موفق شدند پنالتی های خود را به گل تبدیل کنند تا نوبت به دروازه بان ها رسید. در حالی که کلهر توپ را وارد دروازه حریف می کرد، کاپا توپ خود را پرتاب کرد تا به جام قهرمانی شاگردان یورگن کلوپ برسد.
این اتفاق در حالی رخ داد که ادوارد مندی از ابتدای بازی در دروازه بود و توماس توهل در آخرین دقایق وقت اضافه تصمیم گرفت جای کاپا را بگیرد.

لبو به ESPN گفت: “من نمی خواهم از کاپا سوء استفاده کنم، اما ممکن است کارما باشد.” یادت هست چند سال پیش بعد از ضربات پنالتی و شکست چلسی از تعویض خودداری کرد؟ شاید به همین دلیل بود که یکی از طبقه بالا تصمیم گرفت او را مجازات کند.»
مدافع سابق آبی های لندن با انتقاد از تصمیم بریک برای حذف مندی گفت: به نظر من حذف ادواردو مندی که تیمش را به جام ملت های آفریقا رساند و در ضربات پنالتی مهار کرد، غیرعادلانه بود. هیچ چیز عادلانه نیست، هیچ چیز غیر صادقانه نیست، در نهایت این تصمیم کادر فنی است و بازیکنان باید آن را بپذیرند.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1278165

  ارائه فنی خودروی هایما اس 5 پلاس - اندیشه معاصر

دیدگاهتان را بنویسید