شکایت 600 میلیون تومانی از قاتل تحصیلکرده تهران – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، رسیدگی به این پرونده از بهمن ماه سال گذشته پس از قتل یک پیرمرد 70 ساله آغاز شد. در تحقیقات در محل مشخص شد که راننده خودروی ال 90 به دلیل اختلاف مالی با مرد دلارفروش کشته و متواری شده است.

این حادثه به بازپرس حبیب الله صادقی گزارش شد، تحقیقات برای شناسایی و دستگیری راننده ال 90 آغاز شده است که مشخص شد وی به نام هرمز دو ماه پس از قتل برادرش که دندانپزشک بود دستگیر و به زندان افتاده است.

هرمز برای تحقیقات به دادسرای جنایی پایتخت منتقل شد اما منکر قتل پیرمرد و تیراندازی به برادرش شد.

در حالی که رسیدگی به این دو پرونده ادامه داشت، چندی پیش زن جوانی با مراجعه به پلیس آگاهی از کلاهبرداری 600 میلیون تومانی به هرمز شکایت کرد.

زن جوان مدعی است: چند ماه قبل از هرمز خواستم تجهیزات پزشکی در اختیارم بگذارد و در مقابل 600 میلیون تن به حسابش واریز کردم. اما نه تنها خبری از وسایل نشد، بلکه پولم را پس نداد.

هرمز اتهام کلاهبرداری و قتل را نمی پذیرد

در پی این شکایت، هرمز به شعبه چهارم بازپرسی کیفری منتقل شد اما این بار با رد کلاهبرداری گفت: این پول را قرض کردم اما چون دستگیر و زندانی شدم نتوانستم وام را پس بدهم. حالا با پدرم: «من دارم می‌گویم که آیا می‌تواند پول را پس بدهد، اما اتهام کلاهبرداری و قتل را قبول ندارم.

اما در بررسی ها مشخص شد که این دندانپزشک مدتی است که با مشکلات مالی مواجه بوده و احتمالا مرد دلارفروش را به دلیل همین مشکلات مالی کشته است که به دستور قاضی دستگیر و برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان قرار گرفت. اداره پلیس آگاهی تهران واقع شده است.

  لاوروف: توافق با ایران قابل تبعیض نیست - تفکر مدرن

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1257737

دیدگاهتان را بنویسید