شکایت باشگاه نساجی از ساکت حامی

1006274 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، ساکت الهامی، سرمربی تیم فوتبال هواداران که سابقه حضور در تیم نساجی مازندران را نیز دارد، در جریان بازی این تیم با حمید مطهری، سرمربی فعلی نساجی درگیر شد. اردوی روز گذشته در ترکیه و اتفاقات عجیبی بین مربیان دو تیم ایرانی در ترکیه رخ داد.

امروز باشگاه نساجی در اطلاعیه ای از فدراسیون فوتبال خواست با الهامی برخورد قاطعانه داشته باشد.

در اطلاعیه باشگاه نساجی آمده است:

«- درگیری و حمله فیزیکی شدید با محمد خرمگا سرمربی سابق استقلال تهران
– توهین به سرمربی تیم مس رفسنجان در هتل پردیسان تهران مقابل چشم مدیران مس رفسنجان.
– درگیری با ایوب چراغی سرپرست تیم پارس جنوبی جم در دیداری دوستانه.
– توهین مکرر و استفاده از الفاظ تند علیه سرمربی تیم مس رفسنجان در ورزشگاه مس سرچشمه.
– توهین فرهاد کوچ زاده مدیر عامل سابق گل گهر سیرجان
– رفتار بد با مسئول برگزاری بازی تبریز و تراکتورسازی استقلال در فینال جام خولا و محرومیت 6 ماهه.
– 6 جلسه در بازی با گل گهر سیرجان به دلیل درگیری، برخورد ناشایست و بد رفتاری با سرپرست تیم نساجی و مسئول برگزاری مسابقه محروم شد.
– پس از فینال جام حذفی فصل گذشته به دلیل درگیری با مهدی رحمتی و محمد نوازی و نقض اصول انصاف به مدت 5 جلسه محروم شد.
– و خیلی چیزهای دیگر که در سال های اخیر اتفاق افتاد و به فراموشی سپرده شد.

آنچه ذکر شد فهرست تخلفات و رفتارهای غیراخلاقی یک سرمربی لیگ برتری است که فضای فوتبال ایران را به زشتی و آلودگی کشانده است.

  قاب زیبا از پاییز در روستای علی آباد + عکس

متأسفانه صبح پنجشنبه گذشته در اردوی تیم نساجی مازندران در ترکیه که اردوی تیم محترم هوادار نیز می باشد مورد ضرب و شتم، آزار بدنی، توهین، تهمت و تهدید از سوی ساکت الهامی و عادل باباپور، سرمربی و وی قرار گرفت. دستیار.سرمربی با منش و اخلاق حمید مطهری و همچنین سرمربی تیم اسماعیل اسماعیلی پیشکسوت با اخلاق و از بزرگان فوتبال مازندران بودیم.

سوال ما از فدراسیون فوتبال، نهادهای قضایی این فدراسیون و کمیسیون اخلاق این است که دیروز مهدی رحمتی، امروز حمید مطهری و فردا کیست؟!

او واقعاً می‌خواهد این چرخه تا چه زمانی ادامه داشته باشد و اتحادیه فوتبال انگلیس با تصمیم‌های سبک و قابل بررسی دلجویی کند؟

چرا کسی جلوی این بداخلاقی ها را نمی گیرد؟ بیایید از روزی بترسیم که حملات و درگیری های فیزیکی مداوم در زمین و محیط فوتبال، اتفاقات تلخ تری را رقم بزند.

در حال صحبت با فدراسیون فوتبال و کمیته اخلاق هستیم که باید یکبار برای همیشه با مجازات های شدید انضباطی لومپنیسم را از فوتبال ایران حذف کنند.

متاسفانه از ابتدای فصل گذشته که این دو مربی با تیم نساجی همکاری داشتند بارها با سرپرست و یکی از مربیان درگیری فیزیکی داشتند و فیلم ها در این باشگاه حفظ شده است.

با توجه به شرایط موجود و حفظ حرمت و آبروی هواداران پرشور، باشگاه نساجی در آن زمان واسطه این اتفاقات نبود تا به اخلاق ورزشی لطمه ای وارد نشود.

لازم به یادآوری است که این بداخلاقی ها حتی پس از قهرمانی نساجی مازندران در جام حذفی نیز ادامه داشت و در نهایت به دلیل اقدامات بسیار زشت آقای ساکت الهامی نسبت به مالکیت و مدیریت، باشگاه همکاری با وی را متوقف کرد.

  ادعای مجیدی تایید شد؛ از دست دادن 4 امتیاز استقلال از داوری! - اندیشه معاصر

باشگاه نساجی مازندران در پایان ضمن طرح شکایت رسمی از ساکت الهامی و دستیار وی عادل باباپور اعلام کرد با تمام اختیارات قانونی خود برای مجازات این دو مقصر در عرصه های ورزشی و دادگاهی از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

انتهای پیام/4129/

دیدگاهتان را بنویسید