شورای نگهبان راه هر نفوذی را بر افکار مکشوف و انحرافی بسته است

1086792 فقط خبر

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، شورای نگهبان به مناسبت پنجم تیرماه سالروز تاسیس این نهاد بیانیه ای صادر کرد.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

به نام خدا

پیروزی انقلاب اسلامی و استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تجربه جدیدی را به جهانیان ارائه کرد تا نشان دهد که جدای از الگوهای مادی شرق و غرب که نظام های استکباری بر جوامع بشری تحمیل می کنند. راه دیگر، پیروی از ارزش های الهی برای رسیدن به انسانیت به سوی سعادت است

اکنون که بیش از چهار دهه از عمر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می گذرد، نه تنها ملت های مسلمان، بلکه مستضعفان و مستضعفان جهان به خوبی دریافته اند که اندیشه های مادی استکبار پایانی ندارد. اما زوال، و از سوی دیگر، آن نظام مقدسی که ناشی از اداره دین الهی است. او بالاتر از همه امور جامعه است، او مردم ایران را به قله های افتخار و موفقیت رسانده است.

با پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و با تجربه نهضت مشروطیت و اصل دوم اصلاح قانون اساسی، اندیشمندان مجلس خبرگان قانون اساسی بویژه مستضعفین. شهيد آيت الله دكتر بهشتي تشكيل «شوراي نگهبان» را براي حفظ شرع مبين پيش بيني كرد، اسلام بايد حافظ قانون اساسي باشد و «جمهوريت» و «اسلاميت» نظام اسلامي را از دست كانون ها حفظ كند. از قدرت و ثروت و استکبار جهانی.

شورای نگهبان به عنوان ضامن اسلام و جمهوریت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، اگر چه در سایر نظام های حقوقی دنیا مصادیق آن در حفظ قانون اساسی وجود دارد، اما از نظر حفظ معارف و احکام الهی. در تدبیر حرکت کشور، این نهاد بی نظیری است که آرزوی دیرینه بوده است، رزمندگان راه اسلام ناب محمدی (صلی الله علیه و آله) را محقق کرده اند.

  ملت ها به طبل توخالی آمریکا پی بردند/نقد حقوق بشر دروغین شیطان بزرگ

این نهاد کارآمد به تعبیر رهبر فرزانه انقلاب به عنوان رهبر دین و ملت، راه را بر هرگونه نفوذ افکار کفرآمیز و انحرافی و ضد اسلامی در جمهوری اسلامی ایران بست.

اعضای شورای نگهبان ضمن گرامیداشت عید اکبر و قربان و زحمات و تلاش های امام (ره) بار دیگر با مقام معظم رهبری و ملت شریف ایران عهد می بندند تا به حق خود عمل کنند. نقش مهمی در حفظ موازین شرع مقدس اسلام و قانون اساسی دارد.

انتهای پیام/4164/

دیدگاهتان را بنویسید