شوراها فرآیند واگذاری امور به مردم را به واقعیت تبدیل کرده اند

1067968 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از زرگان، سراج الدین محبی در دیدار با کاسم جمالی رئیس شورای اسلامی شهر زرگان به مناسبت روز شوراها اظهار کرد: راه بر خودخواهی، خودکامگی بسته است. و تفکر اقتدارگرایانه (اچ) با استبداد مشورت مخالف است.


بیشتر بخوانید:

دانشگاه آزاد اسلامی آمادگی تشکیل کارگروه تخصصی با شورای شهر زرگان را دارد


وی افزود: نهاد شورا که ریشه در قرآن و مبانی دین مبین اسلام دارد در واقع به روند واگذاری امور مردم عینیت بخشیده است.

رئیس دانشگاه زرگان گفت: این روز به نمایندگی از این دانشگاه به اعضای شورای اسلامی شهر زرگان اختصاص دارد که با همدلی، وظیفه شناسی و قانون مداری برای رفع مشکلات شهر و شهروندان تلاش می کنند. . بابت رسیدن به اهدافت تبریک میگم

ما با مدیریت یک واحد شهری فاصله داریم

کاسم جمالی رئیس شورای اسلامی شهر زرهان با اشاره به کلام الله مجید گفت: نصیحت کلمه مبارکی است که برگرفته از کلام نورانی قرآن است. شهرها پیشرفت نمی کنند.

جمالی ادامه داد: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی با روی کار آمدن شوراها با همان اختیارات اندک که همچنان در اختیار امور شهرداری هستند و از شورای شهر دور هستند، مدیریت واحد شهر را نامیدند. توسعه زیادی در شهر و روستاها برای هر فرد عادلانه تلقی می شود که با وضعیت شهر و روستا قبل از تشکیل شوراها قابل مقایسه نیست. این اقدامات جای تشکر دارد و از خداوند متعال توفیق مضاعف را خواستاریم تا در گذشته شاهد خدمات مضاعف مردم فهیم منطقه باشیم.

انتهای پیام/4117/4062/

  چرا نباید تنها غذا بخوریم؟ - اندیشه معاصر

دیدگاهتان را بنویسید