شهید بهشتی یک نیروی انقلابی بود

1018061 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی آنا، حجت الاسلام کاظم صدیقی در خطبه دوم نماز جمعه این هفته تهران که در مصلی امام خمینی (ره) برگزار شد، با اشاره به هفته قوه قضائیه، گفت: شهید بهشتی نه تنها مظلومانه زندگی کرد و به شهادت رسید. بلکه یک وجه مظلومیت او این است که شناخته نشده و هنوز شناخته نشده است.

وی افزود: شهید بهشتی در دوران قبل از انقلاب و قبل از انقلاب در ابعاد مختلف ما را راهنمایی مالی و معنوی کرد.

خطیب نماز جمعه این هفته تهران با بیان اینکه شهید بهشتی یک نیروی تحول آفرین است و هرگز روندی راکد نداشته است، گفت: طرح مدرسه هاکانی توسط شهید بهشتی پیشنهاد شد. برای خدا کار می کرد و از مصیبت نمی ترسید و آزاده و موحد بود.

حجت الاسلام سیدیکی بیان می کند: قبل از قتل فیزیکی، شخصیت شهید بهشتی کشته و منزوی شده بود، اما همانطور که مقام معظم رهبری سردار دلا شهید سلیمانی فرمودند، تأثیر سردار سلیمانی و ترس دشمن از شهید سلیمانی برانگیخته شد. به او. جدم، حضرت عبادالله حسین (ع) و خون هادی او، نفاق و نفاق را برملا کردند.

وی افزود: شهید مظلوم آیت الله بهشتی معمار قوه قضائیه و از اندیشمندان بزرگ تاریخ شیعه و علمای برجسته مجاهد، بهروز و از بزرگ ترین شخصیت های سازمان، تشکیلات و عوامل ستادی است.

خطیب نماز جمعه این هفته تهران ادامه داد: شهید بهشتی ظرفیت زیادی برای حکومت داری جهانی داشت نه حکومت ایران، اما این نعمت را از ما گرفتند.

تکمیل شد…

  عسل کوهی را از چهل گیاه بزرگ بخرید

دیدگاهتان را بنویسید