شمارش معکوس هواداران منچسترسیتی برای درخشش هلند

2107 428 فقط خبر

هلند چند گل برای منچسترسیتی خواهد زد؟ گواردیولا علاقه ای به این موضوع ندارد اما توقعات ستاره نروژی خیلی زیاد است.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، سرمربی منچسترسیتی از پیش بینی تعداد گل هایی که ستاره نروژی در این فصل برای تیمش می زند خودداری کرد.

پپ گواردیولا تاکید کرده است که مهم نیست ارلینگ هالند در این فصل چند گل برای منچسترسیتی به ثمر برساند. هالند قرار است این یکشنبه اولین بازی خود را در لیگ برتر مقابل وستهام انجام دهد و انتظارات پس از انتقال 51 میلیون پوندی تابستانی او از دورتموند بالاست.

ستاره نروژی در مدت حضور خود در آلمان، در 89 بازی 86 گل به ثمر رساند و 23 پاس گل نیز به ثبت رساند.

با این حال، پس از ناکامی در گلزنی هفته گذشته مقابل لیورپول، او برای ترک منچسترسیتی تحت فشار است.

گواردیولا در نشست خبری پیش از بازی درباره گلزنی هالند گفت: نمی دانم او چند گل می زند و برایم مهم نیست. به هر حال او همان کاری را می کند که در جوانی انجام می داد. ما برای ارلینگ برنده یا نخواهیم شد، باید خودمان باشیم. برای اولین بار در پنج ماه گذشته او یک شخصیت بزرگ از نظر بدنی است، شاید او به زمان بیشتری نیاز دارد تا به شکلی برسد.

روی کاغذ، بازی‌های افتتاحیه منچسترسیتی در لیگ برتر آسان است و باید فرصت‌های کافی برای هلند ایجاد کند. آنها پس از سفر به وستهم و میزبانی از بورنموث که به تازگی ارتقا یافته است، راهی سنت جیمز پارک می شوند تا به مصاف نیوکاسل بروند. قدم بعدی یک بازی دوستانه خیریه مقابل بارسلونا در نیوکمپ است. بازی های بعدی لیگ برتر در خانه با کریستال پالاس و ناتینگهام فارست کمی بعد دنبال می شود.

  روش بررسی سود عدالت - اندیشه معاصر - تعیین می شود

انتهای پیام/4048/

دیدگاهتان را بنویسید