شرکت دانشگاه آزاد علی آباد کتول با 22 گروه در رویداد کشوری عصر امید

1076753 فقط خبر

سید حسن سید رضایی در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا در علی آبادکتول از انتخاب و حضور 22 تیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آبادکتول متشکل از دو گروه پژوهشی، پنج شرکت فناور، پنج مرکز فناوری، چهار زیرساخت، یک مرکز تحقیقاتی و پنج گروه تحقیقاتی ویژه کنسرسیوم انرژی‌های نو و تجدیدپذیر از دومین گام رویداد ملی عصر امید دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد و گفت: شبکه‌سازی بین شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق.

وی در تشریح وضعیت اقتصادی کشور بر اجرای شعار سال تاکید کرد و افزود: در شرایط سخت تحریم ها تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی است. آموزش کارآفرینی موثر است و بر مسائل اشتغال جوانان تمرکز دارد. حرکت بر اساس تفکر تربیت محور، یعنی. نسل اول دانشگاه یا حتی تفکر پژوهش محور که نسل دوم دانشگاه ها هستند، مسئولیت اجرای شعار سال را ندارند. در این رویداد ملی گام دوم صنایع، شرکت ها و گروه های فناورانه و خلاق در 9 حوزه تخصصی به ارائه توانمندی ها، محصولات و فرصت های خود برای حل مشکلات کشور خواهند پرداخت.


بیشتر بخوانید:

رویداد ملی گام دوم; فرصت های سرمایه گذاری و پشتیبانی فن آوری

ارائه ایده های دریایی در رویداد عصر امید

بازی نقش آفرینی 67 تیمی بوشهر در رویداد ملی عصر امید

نمایش 11 دستاورد پژوهشی پژوهشگران جوان شیرازی در رویداد عصر امید


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول، گروه تحقیقات وسایل نقلیه برقی – نیازمندی ها و زیرساخت ها، گروه تحقیقاتی بهینه سازی عملکرد پمپ های الکتریکی، تحقیقات هسته تحقیقاتی صنعت هوشمند و اینترنت اشیا، زیرساخت آزمایشگاه فوتونیک و سلول های خورشیدی، آزمایشگاه شیمی، بهداشت و سلامت زیرساخت سلامت ج، تولید شاتون با جرم کمتر و کاهش مصرف سوخت تا 26 درصد، طراحی و ساخت آلارم مخصوص کنترل دما و رطوبت در مرغداری ها و گلخانه ها، طراحی و ساخت کندوهای هوشمند، طراحی و ساخت خانه های هوشمند. طراحی و مهندسی دستگاه های جوش اینورتر، طراحی و ایده دیمر هوشمند لامپ های ال ای دی، طراحی و ایده بهینه رگولاتور دیزل ژنراتور، طراحی و ایده جعبه ضد عفونی هوای داخلی با اشعه ماوراء بنفش، طراحی و ساخت دستگاه ایمنی پرس سینه، ایده محلول ضدعفونی کننده گیاهان و غیره، از جمله گروه های حاضر در رویداد. عصر امید به نمایندگی از این واحد دانشگاهی.

  آخرین وضعیت هواشناسی کشور/ سامانه بارشی جدید در راه است - اندیشه معاصر

سید رضایی ابراز امیدواری کرد با ارائه توان علمی دانشجویان در گروه های فناور، شرکت های بزرگ، صاحبان صنایع، سرمایه گذاران، بانک ها، صندوق ها و مراکز نوآوری و شتاب دهنده ها، همکاری لازم بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آبادکتول با مردم و کسب و کار صورت گیرد.

به گزارش آنا، دومین رویداد ملی دانشگاه آزاد اسلامی با عنوان «عصر امید» به منظور ارائه و ارائه تجهیزات، محصولات، دستاوردها و فعالیت های حوزه فناوری و نوآوری دانشگاه به منظور فراهم کردن بستر ایجاد استارت آپ ها برگزار شد. و کسب و کارهای دانش بنیان و فرصت های شغلی برای دانشجویان در چهلمین سالگرد تاسیس دانشگاه با شعار 1000 گروه پژوهشی و زیرساخت، 1000 ایده و استارت آپ و 1000 شرکت فناور و خلاق برنامه ریزی شده است.

مراسم سراسری گام دوم (عصر امید) به مدت چهار روز از ساعت 8 تا 11 هورداد سال 1401 در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) تهران برگزار شد و بخشی از عملیات 40 ساله انقلاب اسلامی بود. دانشگاه آزاد در رشته های مختلف آموزشی منابع انسانی، فرهنگی و اقتصادی، علوم پزشکی، فنی و مهندسی، علوم انسانی و …

انتهای پیام/4121/4062/

دیدگاهتان را بنویسید