شروع مجدد فوتبال زنان با نتایج شگفت انگیز – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، پس از تعطیلی یک ماهه رقابت های باشگاهی فوتبال بانوان به دلیل برگزاری تیم ملی فوتبال بانوان در جام ملت های آسیا، رقابت های لیگ برتر بانوان عصر امروز از سر گرفته شد. جلسه نیز به تعویق افتاد.

لحظه مهم نتایج هفته هشتم، ثبت پیروزی های عجیب و درخشان به سود تیم های استان کرمان بود. شهرداری سیرجان در بوشهر موفق شد با 9 گل سرگل قرننشین را شکست دهد و با بازی تاخیری نسبت به دیگر مدعیان خود در رده دوم جدول رده بندی قرار گیرد.

تیم فوتبال بانوان بم در شرایطی در خانه و در شرایطی که تعدادی از بازیکنان کلیدی این تیم به دلیل بیماری قلبی در دسترس نبودند و با پیروزی 17 گل، نتیجه تاریخی را به نام خود به ثبت رساند، رهبر این رقابت‌ها، تیم ملی شهرکرد را به ثمر رساند. بانوان با این پیروزی با 21 امتیاز جایگاه خود را در صدر جدول تثبیت کردند.

01688536 فقط خبر

در مهم ترین دیدار هفته، دربی استان اصفهان که با حضور مریم ایراندوست، سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان برگزار شد، برنده نشد. جدال محمود و شهبازی با تساوی به پایان رسید. ماندن.

در دیگر دیدارهای هفته هشتم لیگ برتر فوتبال بانوان، تیم باطری کش سنندج در کرج با نتیجه 2 بر یک مقابل هیئت فوتبال البرز به برتری رسید. ملوان بندرانزلی نیز موفق شد یک بازگشت به نیشابور را به ثبت برساند و حریف خود را 2 بر یک شکست دهد. همچنین دوئل پالایش گاز ایلام و همکاری آذربایجان غربی با تصمیم سازمان لیگ به تعویق افتاد.

  راه اندازی سرویس «456» اینترنت امن کودکان و نوجوانان

نتایج هفته هشتم لیگ برتر بانوان:

ذوب آهن اصفهان 0-0 سپاهان اصفهان
سرگل بوشهر 0-9 شهرداری سیرجان
کشاورز باطری هیئت فوتبال البرز 1-2 سنندج
هاتون بام 17-0 تیم ملی شهرکرد
کیان نیشابور 1-2 ملوان بندرانزلی
پالایشگاه گاز ایلام – همکاری در آذربایجان غربی (موقعیت)

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1262431

دیدگاهتان را بنویسید