شروع ثبت نام آزمون استخدامی دانش بنیان + جزئیات

1086428 فقط خبر

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، محمدحسین قمری از آغاز ثبت نام ششمین دوره آزمون استخدامی بخش خصوصی ویژه سازمان ها و شرکت های صنعتی، تجاری و دانش بنیان کشور از امروز شنبه 27 تیرماه خبر داد. به مدت دو هفته

وی افزود: ثبت نام ششمین دوره آزمون استخدامی بخش خصوصی برای اشتغال 25 هزار نفر در بیش از 4900 سازمان و شرکت صنعتی، تجاری و دانش بنیان آغاز شده است. این آزمون پاسخی مناسب به یکی از مهم ترین دغدغه های شرکت ها یعنی تامین نیروی انسانی شایسته می باشد و همچنین راهکاری برای حل مشکل اشتغال در سطح جامعه و اختصاص کار مناسب به متقاضیان کار تلقی می شود. داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت www.inre.ir در این آزمون ثبت نام کنند.

کمری با بیان اینکه سازمان ها و شرکت های صنعتی، تجاری و دانش بنیان نیروی انسانی مورد نیاز خود را از طریق این آزمون تامین می کنند، افزود: در این دوره از آزمون بیش از 25 هزار فرصت شغلی خالی وجود دارد و گستردگی و تنوع مشاغل موجود به کارجویان قدرت می دهد. داوطلبان می توانند برای مشاهده جزئیات بیشتر، راهنمای آزمون استخدامی ششم بخش خصوصی را از سایت آزمون به نشانی www.inre.ir دانلود کنند.

لازم به ذکر است بر اساس ابلاغیه اخیر سازمان اداری و استخدامی کشور به دستگاه های اجرایی، آزمون استخدامی بخش خصوصی یکی از امتیازات استخدامی دولتی بدون شرکت در آزمون استخدامی کارکنان دولت است.

بر اساس اطلاعیه رسمی دبیرخانه ششمین آزمون استخدامی بخش خصوصی، داوطلبان ششمین دوره آزمون استخدامی بخش خصوصی در 9 رشته پست و 232 پست جهت استخدام در سازمان ها و شرکت های صنعتی، بازرگانی و دانش بنیان آماده فعالیت هستند. عناوین پست ششمین آزمون استخدامی بخش خصوصی به شرح زیر است:
• دسته بندی بازاریابی و فروش شامل بازاریابی تلفنی، بازاریابی حضوری (بازدید کننده)، تحلیلگر بازاریابی و 15 شغل دیگر.
• رده سلامت شامل سمت های بهیار، بهیار و اپراتور کمک های اولیه، دستیار آزمایشگاه، دامپزشک و 6 سمت دیگر می باشد.
• رده IT شامل (C#).NET Developer، (VB)NET Developer Jobs. DevOps Expert و 34 شغل دیگر
• رده اجرایی فنی شامل سمت های لوله کش و نظافتچی، آمارگیر و نقشه بردار، برقکار و 13 سمت دیگر می باشد.
• دسته کارشناس و ارائه خدمات شامل محقق، معاون حقوقی، راهنمای گردشگری (راهنمای تور) و 14 شغل دیگر
• دسته های مالی، اداری و حقوقی شامل اپراتور خدمات مشتری، کارمند انبار، اپراتور تلفن و 21 شغل دیگر
• دسته مدیریت شامل مشاغل عضو هیئت مدیره، مدیر HSE، مدیر SEO و 28 شغل دیگر می باشد
• رده مهندسی شامل مهندس عمران، مهندس برق، مهندس نرم افزار کامپیوتر و 51 شغل دیگر
• رده هنر، رسانه و آموزش شامل گرافیست، مشاور آموزشی، مترجم/معلم زبان انگلیسی و 23 شغل دیگر
همچنین بر اساس گزارش شبکه نوآوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در دوره قبلی آزمون استخدامی بخش خصوصی، حدود 13 هزار نفر از سوی سازمان ها و شرکت های معتبر دعوت به کار شدند و بیش از 91 درصد. افرادی که حداقل سه مدرک تحصیلی دارند در آزمون قبلی قبول شده اند.

  طوفان برف و باد شدید در این 15 استان - تفکر مدرن

لازم به ذکر است داوطلبان ششمین دوره آزمون استخدامی بخش خصوصی می توانند تا 10 تیرماه از طریق درگاه رسمی آزمون استخدامی بخش خصوصی به نشانی www.inre.ir و یا در پیشخوان ادارات دولتی ثبت نام کنند.

انتهای پیام/4167/

دیدگاهتان را بنویسید