شروع به وام دادن بدون ضامن + جزئیات – فکر مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، موضوع اعطای وام های بدون وثیقه و کاهش سخت گیری بانک ها در اعطای وام در نشست رئیس جمهور با مدیران بانک ها مطرح شد. در جلسه ای با حضور مدیران عامل بانک ها مصوب شد که پرداخت تجهیزات خرد مردم به جای دریافت وثیقه اعتبارسنجی شود.

مصاحبه با وزیر اقتصاد سوم باخمن 1400

علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت نیز از تغییر نوع وثیقه وام های زیر 100 میلیون تن خبر داد و گفت: پس از این تغییر، فردی که کارمند عادی یا حقوق بگیر دولت است می تواند حقوق و اعتبار خود را تضمین کند.

چند روز بعد ابلاغیه اعطای وام خرد بدون ضامن برای شاغلان و بازنشستگان نهایی شد. این را وزیر اقتصاد در توییتر نوشت.

خاندوزی e1643434089387 فقط خبر

حسینی معاون بانکی و بیمه ای وزارت اقتصاد در تشریح جزئیات و نحوه دریافت این وام می گوید: در مرحله اول کارمندان، بازنشستگان و بازنشستگان دستگاه های اجرایی و کارمندان و بازنشستگان سازمان های مردم نهاد دولتی مشمول دریافت تسهیلات بدون نیاز به تسهیلات می شوند. یک ضامن

دریافت تسهیلات تا سقف 50 میلیون تومان بدون ضامن و فقط با کسر نامه امکان پذیر است. برای تسهیلات 50 تا 100 میلیون تنی مردم می توانند مجدداً بدون ضامن و تنها با کسر از حقوق خود به همراه سفته یا چک به بانک ها مراجعه کنند.

البته صالح آبادی، رئیس کل بانک مرکزی نیز در 4 بهمن ماه گفت: متقاضیان اعتبار خرد مشمول اعتبار باید بتوانند از تسهیلات لازم استفاده کنند که مفاد آن در حال بررسی است و تا تاریخ 24 بهمن ماه به سیستم بانکی ابلاغ خواهد شد. پایان سال.”

  فرهاد و نکونام بر سر مظاهری و حردانی، اندیشه مدرن همفکر بودند

بر اساس اعلام بانک مرکزی، جامعه هدف برای پرداخت تجهیزات خرد بدون ضامن عبارتند از:

کارکنان و بازنشستگان مؤسسات عمومی غیردولتی
شرکت های معتبر بخش خصوصی که حقوق آنها در بانک ها به وزارت اقتصاد واریز می شود
کارمندان، بازنشستگان و بازنشستگان دستگاه های دولتی

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1257777

دیدگاهتان را بنویسید