شرایط پذیرش بدون آزمون دانشگاه پیام نور – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، دانشگاه پیام نور، اطلاعات ثبت نام پذیرفته شدگان این دانشگاه را بر اساس سوابق تحصیلی در بهمن ماه 1400 اعلام کرد.

به گزارش ایرنا، محسن حیدری مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور گفت: نتیجه پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه پیام نور در بهمن ماه سال 93 از طریق سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh اعلام شد. org.”

وی افزود: زمان دقیق ثبت نام و مدارک لازم پذیرفته شدگان نهایی متعاقبا از طریق درگاه دانشگاه پیام نور به نشانی www.pnu.ac.ir اعلام خواهد شد. کلیه متقاضیان قبل از ثبت نام باید با ضوابط و موارد مندرج در اطلاعیه سازمان سنجش کشور آشنا باشند.

حیدری تاکید کرد: ثبت نام از طریق سامانه آموزشی دانشگاه گلستان به نشانی reg.pnu.ac.ir و نیمه حضوری انجام می شود و کلیه متقاضیان باید در صفحه اول عکس و صفحه با شرح شناسنامه و پشت و پشت و ملی داشته باشند. کارت، عکس 4.3 با پیشینه واضح، اصل مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی (دارندگان دیپلم 3-3-6 نیازی به مدرک پیش دانشگاهی ندارند) و مدرک مشخص کننده سیستم تعهدات آنها (برای آقایان) به صورت jpg یا فرمت jpeg و حجم هر تصویر تا 250 کیلوبایت می باشد و در هنگام ثبت نام آپلود می شود.

انتهای پیام/*

(4 بار بازدید شده، امروز 4 بازدید)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1246728

  برگزاری اجتماع مردمی نهم دی ماه در میدان امام حسین (ع).

دیدگاهتان را بنویسید