شرایط عجیب یک مربی برای حضور در ستاد تیم ملی – اندیشه معاصر

شمسایی به صراحت اعلام کرد که کمک مربی تیم ملی باید شناخت خوبی از فوتسال ایران داشته باشد و فکرش به تیم ملی و کادر فنی نزدیک باشد. او همچنین به صحبت با مربیانی مانند جس للاس و میگل و یک مربی اسپانیایی دیگر اشاره کرد.

شمسایی دیروز در مصاحبه دیگری از توافق با میگل آندرس سرمربی اسپانیایی که در تیم اسپانیایی بارسلونا کار می کرد خبر داد.

این مربی اسپانیایی سابقه کار در تیم های ملی آذربایجان، هلند و باشگاه هایی مانند بارسلونا اسپانیا و دینامو مسکو روسیه را در کارنامه خود دارد اما ظاهرا این مربی با تیم ملی آلمان قرارداد دارد و در کادر فنی این تیم حضور دارد. .

البته این پایان ماجرا نیست. وی در گفتگو با کادر فنی تیم ملی اعلام کرد در دوره هایی که تیم ملی بازی می کند در ایران حضور خواهد داشت. سوال دیگری که باید در نظر داشت، شناخت او از فوتسال ایران است و آیا واقعا از شرایط فوتسال ما اطلاعی دارد؟

فدراسیون فوتبال چگونه می خواهد با مربی ای که در کادر فنی تیم ملی آلمان حضور دارد به توافق برسد؟ ضمن اعلام اینکه در دوره هایی که تیم ملی بازی می کند می تواند در کنار این تیم باشد، آیا ممکن است یک مربی خارجی چنین شرایطی را برای تیم ملی ایران بگذارد و در شرایطی که فقط یک مسابقه وجود دارد در کنار تیم باشد؟

به گزارش وحید شمسایی سرمربی تیم ملی فوتسال، عصر امروز جلسه ای با حضور احسان اصولی رئیس کمیسیون فوتسال و حسن کامرانی فر دبیرکل فدراسیون برای تصمیم گیری درباره قرارداد کادرفنی برگزار می شود. تیم ملی در فوتسال

  پشت صحنه برکناری شهاب الدین عزیزی هادم / ماجرای گفتگوی تصویری و ... - اندیشه معاصر

انتهای پیام/*

دیدگاهتان را بنویسید