شرایط بازگشت یحیی به پرسپولیس چیست؟ – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نوین اندیشه، یحیی گل محمدی روز چهارشنبه به دلیل مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس از سمت خود استعفا داد اما رضا درویش مدیرعامل باشگاه سرخپوشان استعفای او را نپذیرفت و روز پنجشنبه حدود 10 درصد از قراردادهای این تیم را پرداخت کرد. پرداختی تیم را راضی نکرد و بازیکنان این تیم در دو روز گذشته از تمرین خودداری کردند. روز گذشته دستیاران گل محمدی به محل تمرین آمدند اما این تیم تمرین نمی کند و امروز گل محمدی به تمرین سرخپوشان نمی رود.

رضا درویش طی دو روز گذشته با سرمربی پرسپولیس در تماس بوده تا برای حل مشکل با او صحبت کند اما ظاهرا موفق به صحبت با گل محمدی نشده است. در همین راستا دیروز حسین کلانی یکی از پیشکسوتان این تیم با گل محمدی درباره بازگشتش به تمرینات صحبت کرد که سرمربی سرخپوشان در آن سه شرط برای بازگشت به تمرینات اعلام کرد.

اول اینکه پرداختی های باشگاه به 50 درصد می رسد، دوم اینکه باشگاه زمین تمرین مناسبی برای آنها فراهم می کند و سوم اینکه بودجه لازم برای نقل و انتقالات تامین می شود. او به کلانی گفت که اگر این شرایط تا دوشنبه هفته آینده فراهم شود، در تمرین حاضر خواهد شد.

از طرفی به نظر می رسد درویش مدام در حال رایزنی برای حل مشکلات مالی تیم است. شرایطی است که باشگاه های دیگر در حال رایزنی برای جذب بازیکنان مورد نیاز خود هستند و روز گذشته علیرضا کوشکی بازیکن پیکان که یکی از گزینه های گل محمدی در نیم فصل اول بود راهی فولاد شد.

  عکس کاملا لو رفته از فریبا نادری در رختخوابش! / چه ژست زشتی! - اندیشه معاصر

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1257639

دیدگاهتان را بنویسید