شرایط استقلال برای جذب علی کریمی

شرایط استقلال برای جذب علی کریمی

علی کریمی در هجدهمین دوره لیگ برتر با انتقالی پر سر و صدا از سپاهان به استقلال پیوست تا جای خالی تک ستاره ای به نام امید ابراهیمی را در این تیم پر کند. اما خیلی زود موفق شد در این تیم شخصیتی مستقل پیدا کند و به ستاره جدیدی برای آبی ها تبدیل شود و در دو فصلی که در این تیم بازی کرد به یکی از بهترین هافبک های فوتبال ایران تبدیل شد. درخشش او در جمع آبی ها به حدی بود که مورد توجه تیم های خارجی قرار گرفت و برای دومین بار در دوران فوتبالش لژیونر شد.

کما اینکه علی کریمی لژیونر نشد و در دوره دوم نتوانست انتظارات را برآورده کند و این بار در فوتبال قطر مصدوم شد و در مجموع یک فصل در قطر و بازی در دو تیم قطر و الدحیل نتوانست. جمع کردن 20 بازی را بسازید. سپس هافبک تکنیکی به لیگ ترکیه پیوست و فرصت بازی در تیم جدیدش را پیدا نکرد.

این هافبک 28 ساله که به دلیل مصدومیت طولانی مدت فرصت حضور در تیم ملی را نیز از دست داد، این روزها به ایران بازگشته و شنیده ها حاکی از آن است که یکی از تیم هایی که او شانس بازی در آن را دارد استقلال.

اما استقلالی ها هنوز به جمع بندی لازم برای به خدمت گرفتن این بازیکن توانمند نرسیده اند. کریمی که ویژگی های مهمی مانند ارسال پاس های کلیدی به جلو، رهبری در میانه میدان و مهارت های عالی در شوت زنی دارد، در صورت تضمین سلامت و تندرستی، شانس بیشتری برای بازگشت به جمع آبی ها خواهد داشت. این چهره کریمی می تواند یکی از مهره های تعیین کننده و تاثیرگذار او در فصل بیست و یکم برای این تیم باشد.

  آیا دور جدید مذاکرات سپاهان و مورایس/ سرمربی جدید زردها خوشحال می شود؟

آبی ها منتظرند تا وضعیت سرمربی جدیدشان مشخص شود تا به صورت جدی درباره این بازیکن و دیگر خریدهای جدیدش صحبت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید