شرایط اخذ خوابگاه های دانشگاه الزهرا اعلام شد

1027459 فقط خبر

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، بر اساس مصوبه هیئت مسکن دانشگاه الزهرا و با توجه به لزوم آماده سازی خوابگاه های دانشجویی برای اسکان در سال تحصیلی 1402-1401، خوابگاه تابستانی این دانشگاه تامین می شود. فقط برای تعداد محدودی از دانشجویان با شرایط اعلام شده.

ثبت نام خوابگاه های دانشگاه الزهرا(س) تا 30 تیرماه ادامه دارد و خوابگاه های تابستانی این دانشگاه در اختیار دانشجویان دکتری ورودی سال 95 به بعد قرار می گیرد که البته منوط به ثبت درخواست فعالیت پژوهشی و عملی در آموزش و پرورش گلستان می باشد. سیستم. شرایط دانشجویان واجد شرایط دریافت خوابگاه در ترم تابستان 1401 به شرح زیر است:

دانشجویان کارشناسی ارشد ترم 4 در هنگام ثبت نام درخواست فعالیت پژوهشی و عملی در سامانه آموزش و پرورش گلستان می توانند برای خوابگاه اقدام کنند. همچنین دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد ترم 3 که پروپوزال خود را تایید کرده اند می توانند در هنگام ثبت درخواست انجام فعالیت علمی-عملی در سامانه آموزشی گلستان ثبت نام کنند.

طبق اعلام دانشگاه الزهرا، خوابگاه تابستانی این دانشگاه تنها به دانشجویان بین المللی که خانواده آنها خارج از ایران هستند تعلق می گیرد. امکان پذیرش دانشجویان شاغل و دانشجویان شرکت کننده در دوره های آموزشی و غیره وجود ندارد.

معاونت دانشجویی دانشگاه الزهرا (س) اعلام کرد که پذیرش در خوابگاه تابستانی به صورت ترم است و پذیرش مهمان امکان پذیر نیست. مجوز اسکان و تخصیص اتاق در ترم تابستان نیز منوط به پرداخت بدهی معوق و پرداخت هزینه خوابگاه تابستانی در یک مکان در ابتدای ترم و در پورتال دانشجویی صندوق اجتماعی است. دانشگاه الزهرا اعلام کرد که مبلغ اجاره هر ساله از محل صندوق رفاه دانشجویان اعلام می شود و پس از پرداخت هزینه امکان استرداد ودیعه وجود ندارد.

  ما به مردم یک پلت فرم قابل اعتماد ارائه می دهیم

ظرفیت کلیه خوابگاه های دانشگاه الزهرا در ترم تابستان برای شش نفر تکمیل می باشد. در اطلاعیه دانشگاه الزهرا آمده است: در ایام تابستان به دلیل سمپاشی، نظافت، تعمیرات عمومی و سایر موارد غیرضروری امکان نقل مکان به گلستانی دیگر وجود خواهد داشت و دانشجویان موظف به همکاری خواهند بود.

همچنین تاریخ تخلیه و جابجایی از ساختمان در نظر گرفته شده برای خوابگاه تابستانی 10 روز قبل (24 شهریور) از آغاز سال تحصیلی جدید خواهد بود. احتمال قطعی آب، برق و اینترنت به دلیل تعمیرات وجود دارد و دانشجویان ملزم به کمک خواهند بود. تکمیل فرم تعهد توسط دانشجوی واجد شرایط نیز الزامی است. ترم تابستانی دانشگاه الزهرا از 24 تیرماه آغاز شده و تا 24 شهریور ادامه دارد. تزریق سه دوز واکسن کرونا نیز از الزامات مراجعه و گرفتن اتاق است.

ثبت نام خوابگاه های این دانشگاه در سامانه https://samad.alzahra.ac.ir آغاز شده و تا 29 تیرماه ادامه دارد. دانشگاه الزهرا به دانشجویان احتمالی اعلام کرده است که پس از انتخاب اتاق از طریق سامانه، گزینه تعویض اتاق وجود ندارد. تعیین شرایط ویژه رختکن بر عهده اداره امور خوابگاه ها می باشد.

همچنین مجوز حضور ترم 1401-1400 بهمن ماه برای دانشجویان داخلی فقط تا 7 تیرماه اعتبار دارد و در صورت عدم تکمیل مراحل پذیرش از طریق سامانه گلستان و سامانه صمد، کارت ایاب و ذهاب از 7 تیرماه غیرفعال می شود.

انتهای پیام/104/

دیدگاهتان را بنویسید