شاگردان عطایی لیگ ملت های والیبال در مراحل پایانی کم کاری انجام دادند

1083474 فقط خبر

چهارمین روز از هفته دوم مرحله مقدماتی لیگ ملت های 2022 در گروه مردان امروز (جمعه 3 تیرماه) با شش دیدار در شهرهای کوئینسون فیلیپین و صوفیه بلغارستان پیگیری می شود.

در پنجمین دیدار امروز که در سالن آرنا آرمات شهر صوفیه برگزار شد، دو تیم ملی والیبال ایران و برزیل به مصاف هم رفتند که شاگردان بهروز عطایی با نتیجه 3 بر 0 با نتیجه 30 بر 28 و 25 – پیروز شدند. 23 و 25-19 حریف قدرتمند خود را واگذار کردند.

بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال ایران از ترکیب امیرحسین توه تک، محمد طاهر وادی، امین اسماعیل نژاد، میلاد عبادی پور، امیرحسین اسفندیار، مهدی جلوه و محمدرضا حضرت پو استفاده کرد.

رقابت دو تیم در ست اول با هیجان و هیجان آغاز شد و در اولین امتیاز سرمربی برزیل درخواست ویدیو چک کرد که پس از بررسی امتیازات به این تیم اهدا شد. دو تیم تا امتیاز 15 به مصاف هم رفتند و در ادامه تیم ملی ایران از برزیل پیشی گرفت و به 19 امتیاز ادامه داد. سرانجام پس از کش و قوس فراوان، ست اول با نتیجه 30 بر 28 به سود تیم برزیل به پایان رسید.

در این ست دو مربی با درخواست تایید تصویری سعی در ایجاد استراحت در لحظات حساس بازی داشتند. با نتیجه 26 بر 25 به سود برزیل، آلن سوزا بازیکن بیست و یکم هنگام سرویس از ناحیه پا دچار درد شد و پس از خروج از زمین، تیم برزیل تعویض اجباری انجام داد و دارلان سوزا برادر این بازیکن جایگزین او شد. مرتضی شریفی و علی رمضانی نیز در این ست برای تیم ایران به میدان رفتند.

  تیم های ملی تکواندو راهی کره جنوبی می شوند

در ابتدای ست دوم تیم برزیل سه امتیاز متوالی به دست آورد اما بازیکنان ایران در امتیاز پنجم این تیم را به تساوی کشاندند. در امتیاز هشتم خطای بازیکن برزیلی با اعتراض کاپیتان عبادی پور و درخواست ویدیو چک عطایی گرفته شد که امتیاز به درستی به تیم ایران اختصاص یافت. اما در آخرین امتیاز ست دوم، درخواست سرمربی ایرانی محقق نشد و 25 امتیاز به درستی به تیم برزیل تعلق گرفت تا این ست با نتیجه 25 بر 23 به سود پرافتخارترین تیم به پایان برسد. در جهان.

در ست سوم با وجود تلاش تیم والیبال مردان ایران فاصله تیم ایران با برزیل بیشتر شد که نشان از کم تجربگی تیم والیبال مردان ایران در میادین حساس داشت.برای پیروزی با ایران.

دو کاپیتان تیم های ایران و برزیل در طول بازی چندین بار درباره اشتباهات و صحنه هایی از بازی صحبت کردند که به آرامش بازیکنان دو تیم کمک کرد.

ایزاک سانتوس، آلن سوزا، خواندی لیال، فلاویو گالبرتو، برونو رازنده، ریکاردو لوکارلی بازیکنان مناطق یک تا شش در زمین برزیل در این دیدار بودند و رنان دال زوتو سرمربی این تیم بود.

فدیلی علی از مراکش به عنوان داور اول و گروتودوروس آپامینوداس از یونان به عنوان داور دوم قضاوت کردند.

دکتر محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال نیز در آرمات صوفیه این دیدار را تماشا کرد.

دیدار امروز تیم های والیبال ایران و برزیل نوزدهمین بازی رسمی دو تیم در تاریخ بود که برزیلی ها در 18 بازی قبلی 15 بار پیروز شدند و تعداد بردها را به 16 رساندند و تیم ملی ایران تنها در سه بازی پیروز شد. مقابل برزیل

  متهم کردن یک شهروند انگلیسی به دور زدن تحریم ها علیه ایران یک تفکر مدرن است

در مجموع 31 لیگ جهانی (28 دوره) و لیگ ملت ها (سه دوره)، تیم ملی والیبال برزیل با 10 قهرمانی، هفت عنوان نایب قهرمانی و چهار مدال برنز و مقام سوم، 21 بار روی سکو رفته است. عنوان پرافتخارترین تیم

تیم والیبال مردان ایران در چهارمین بازی خود از هفته دوم لیگ ملت ها از ساعت 15 شنبه 4 تیرماه به مصاف کانادا می رود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید