شاگردان آقای هاس در راه آلماتی

1017110 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، جام بین المللی کشتی قزاقستان «بولات تورلیخانوف» به عنوان تورنمنت رنکینگ اتحادیه جهانی کشتی از 10 تا 15 خردادماه در آلماتی برگزار می شود. تیم ملی کشتی فرنگی با 11 کشتی گیر در این رقابت ها شرکت می کند. کشتی گیرانی چون پویا دادمرز تا 55 کیلوگرم، علیرضا نجاتی و پویا ناصرپور تا 60 کیلوگرم، میثم دلهانی تا 63 کیلوگرم، محمدرضا گرایی تا 72 کیلوگرم، محمدرضا مهتری تا 77 کیلوگرم، پیمان پشتم تا 82 کیلوگرم، رامین شریف طاهر 8 مهدی فلا در وزن 97 کیلوگرم و علی اکبر یوسفی و امین میرزازاده در وزن 130 کیلوگرم باید در مسابقات بین المللی قزاقستان شرکت کنند.

تیم ملی کشتی روز نهم خرداد به آلماتی سفر می کند تا روزهای دوازدهم و سیزدهم خرداد به روی تشک برود. کشتی گیران در روز اول این رقابت ها در 7 وزن و در روز دوم در 3 وزن به رقابت می پردازند. میثم دلهانی تنها کشتی گیر است که قرار است بعد از جام جهانی در جام نیکلای پتروف شرکت کند اما بقیه کشتی گیران باید تا 8 ماه دیگر روی تشک حاضر شوند.

حسن یزدانی تا 86 کیلوگرم، کامران قاسم پور و امیرحسین فیروزپور تا 92 کیلوگرم و امیرحسین زارع تا 125 کیلوگرم به مسابقات اعزام خواهند شد. این تیم یازدهم خرداد به مصاف قزاقستان می رود و در روزهای چهاردهم و پانزدهم خرداد به روی تشک می رود.

انتهای پیام/4057/

  بازیکنان لوس در تمرین سر قرمز + عکس - تفکر مدرن

دیدگاهتان را بنویسید