سیگار کشیدن نماینده روی سکوها به یک مزاحمت تبدیل شده است / عکس این لحظه جنجالی را ببینید – اندیشه معاصر

انتشار عکس های این زن در شبکه های اجتماعی جنجالی بود تا اینکه العادلی به این موج واکنش نشان داد.

امیر العدلی درباره عکس جنجالی خود در حال سیگار کشیدن در سکوهای هواداران مصری در بازی با کامرون اظهار نظر کرد و تایید کرد که سالهاست سیگار می کشد و از این عکس ها ناراحت نیست. تیم ملی مصر

او در یک پست فیسبوکی گفت: “خوب، این عکس من است تا بتوانیم از شر بسیاری از داستان ها و پیام ها خلاص شویم.” من سیگار می کشم. عادت بد سلامتی، اما من آن را دوست دارم، مانند کسی که عاشق غذاهای چرب است، سیگار می کشد و برای سلامتی مضر است، اما آن را دوست دارد.

وی افزود: او به عنوان یک شهروند مصری از طرفداران تیم زمالک است و از کودکی به فوتبال علاقه داشته و در مسابقات تیمش و تیم ملی شرکت می کند. او شادی می کند، عزاداری می کند، متعصب است، فریاد می زند، می پرد، هلهله می کند، آواز می خواند، می خورد، می نوشد و سیگار می کشد.

وی گفت: سیگار برای سلامتی بسیار مضر است و من این کار را به کسی توصیه نمی کنم. من سیگار می کشم و دوست دارم سیگار بکشم و در دنیای آزاد آزادم. بهتر است روز یکشنبه تیم خود را تشویق کنیم و خداوند پیروزی تمام مصر را جشن بگیرد.

امیر العدلی نماینده مجلس، روزنامه نگار، فارغ التحصیل دانشکده مطالعات اسلامی و عربی، گروه شریعت و حقوق، دانشگاه الازهر و حقوق بین الملل است.

امیر الععادلی

انتهای پیام/*

  اساتید دانشگاه آزاد نیروهای وفادار به نظام اسلامی هستند

دیدگاهتان را بنویسید