سیاست های مشترک معدن در صورت لزوم توسط شورا مورد بررسی قرار گرفته است

1067151 فقط خبر

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، اولین جلسه بررسی سیاست های کلی معدن امروز شنبه 25 اردیبهشت 1401 در کمیته امور زیربنایی و تولید شورای مناسبت به ریاست حجت الاسلام گلمرضا مصباح مقدم تشکیل شد.

این نشست با حضور مصطفی میرسلیم، محمدرضا باهنر و مجید انصاری از اعضای کمیسیون زیرساخت و تولید و ساعدیکیا دبیر کمیسیون و روسای کمیته ها و کارگروه های مرتبط و نمایندگانی از معاونت پژوهشی وزارتخانه برگزار شد. و بخش خصوصی، اعضا سیاست های مشترک معدن را بررسی کردند. آنها در سال 1379 ابلاغیه ای صادر کردند و گزارشی با عنوان «بررسی وضعیت کنونی بخش معدن و صنعت معدن و لزوم نظارت بر سیاست های مشترک معدنی» توسط امیر عظیمی، دبیر کمیته صنعت، معدن و ارتباطات ارائه شد.

در این گزارش بخش هایی از آخرین وضعیت معادن و صنعت فولاد و مقایسه با هدف گذاری افق 1404 و صادرات مواد معدنی و صنایع معدنی و چالش ها و موانع اصلی توسط شرکت کنندگان و کمیته مورد بحث و بررسی قرار گرفت. اعضا.

گفتنی است، کمیته زیرساخت و تولید هفته گذشته بررسی سیاست های مشترک انرژی را به پایان رساند و بندهای پیشنهادی کمیته زیرساخت و تولید برای بررسی سیاست های مشترک معدنی در این جلسه ارائه و تقدیم مقام معظم رهبری می شود. تصویب.

انتهای پیام/4164/

  صبا راد عاشقانه کنار دریا با دامن نامناسب + فیلم

دیدگاهتان را بنویسید