سکان معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه آزاد کرمانشاه تغییر کرد

با برگزاری جلسه معارفه؛

42081 955 فقط خبر

معاون جدید پژوهشی و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه در مراسمی با حضور مسئولان معرفی شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کرمانشاه، در مراسمی با حضور فرهاد گل محمدی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه و هیئت رئیسه این دانشگاه، مراسم تجلیل و معارفه معاونان پژوهشی و فناوری قدیم و جدید این دانشگاه برگزار شد. دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه و مرتضی کهریان به عنوان استادیار جدید این رشته معرفی و از خدمات آرش بوکانی تجلیل شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه در این نشست گفت: معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه ها به دلیل ارتباط مستمر با دانشجویان و اساتید به ویژه فعالیت های پژوهشی و پژوهشی ارزشمند، یکی از مهم ترین معاونت ها محسوب می شود. نیاز به دانش، صبر، درایت و عقلانیت دارد و ارتباط موثر است و از این نظر می توان گفت که در گذشته معاونت پژوهش و فناوری داشتیم. اما بیشتر در زمینه تحقیقات علمی کار کردیم و وارد مقالات و پروژه های داخلی شدیم و امروز با به اشتراک گذاشتن کارهای مثبتی که انجام شد بخش نوآوری دانشگاه راه اندازی شد و ارتباط بسیار خوبی با صنایع ایجاد شد. استان

حجت الاسلام امین معظمی گدرزی، رئیس نهاد نمایندگی نهاد رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه نیز قبول مسئولیت در نظام مقدس اسلامی را موهبت و توفیقی می داند که ثواب فراوانی به ویژه در زمینه تحقیقاتی که در آن فعالیت در این زمینه بسیار موفق است.

بوکانی همچنین گزارش کاملی از 20 ماه فعالیت پژوهشی و فناوری واحد کرمانشاه ارائه کرد و توضیح داد: در این مدت باید ارتباط منطقی بین جامعه، صنعت و دانشگاه برقرار کنیم و به درآمدی خارج از آموزش و پرورش برسیم.

  قیمت جوجه یکروزه در بازار همچنان بالاتر از میزان مصوب است

سکان معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه آزاد کرمانشاه تغییر کرد

وی از دیگر فعالیت های خود در دوران تصدی معاونت پژوهشی، دومین مرکز نوآوری را تصویب و در آستانه افتتاح و همچنین گسترش ارتباط دانشگاه با صنعت، افزایش Q1 مقالات همتا از طریق گفتگو و تشویق عنوان کرد. کلینیک های سطح دانشگاه، که برخی از آنها موفق و عملیاتی هستند، حاکی از ایجاد 1705 آزمایشگاه استاندارد است که اکنون چهار آزمودنی را به عنوان موضوعات اصلی درمان می کنند.

وی در خصوص آزمایشگاه های استاندارد گفت: دو آزمایشگاه استاندارد در حال بارگذاری مدارک هستند که یکی از آزمایشگاه ها در مرحله ثبت قرارداد اولیه با شرکت خارجی است و موضوعات آنها در زمینه صنایع غذایی، بتن، مکانیک خاک، شیمیایی است. مهندسی، وزن های سبک و سنگین.

بوکانی همچنین به تفاهم نامه های مختلف دانشگاه با ادارات و صنایع استانی اشاره کرد و به ایجاد اتاق مشترک با اداره استاندارد، ارتباط با صنایع مهم استان از جمله قند و شکر و ایجاد فرصت شغلی برای تعدادی از فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اشاره کرد. در این صنایع

مرتضی کهریان معاون جدید پژوهشی و فناوری دانشگاه آزاد کرمانشاه نیز گفت: در ادامه برنامه های کاری پژوهشی مهم ترین برنامه ایجاد کتب و مقالات علمی برای ارتقا و تحول جایگاه اعضای دانشگاه است. هیئت علمی و سازماندهی و هماهنگی پایان نامه ها و دفاع از دانشجویان ارشد.و این مقطع دکتری است و در زمینه فنی نیز سعی می کنیم ارتباط دانشگاه با صنعت و کشاورزی را ردیابی کنیم. بر ساخت شرکت های دانش بنیان تا مرحله تولید و درآمدزایی و ایجاد و رونق مراکز نوآوری تاکید دارم.

  چند نکته مهم برای خرید کاندوم - تفکر مدرن

از سوابق کاری مرتضی کهریان می توان به استادیار حشره شناسی، عضویت در هیئت علمی گروه کشاورزی، کشف بیش از ۲۸ گونه حشره برای اولین بار در جهان، کشف شصت گونه حشره اشاره کرد. برای اولین بار در ایران یکی از اعضای انجمن حشره شناسی ایران، عضو هیأت مدیره انجمن حشره شناسی استان کرمانشاه، داور بسیاری از مجلات بین المللی و رئیس دبیرخانه جذب هیئت علمی اشاره کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید