سپهر حیدری: پرسپولیس برنده دربی – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، پرسپولیس روز پنجشنبه در حالی به مصاف استقلال می رود که شش امتیاز از حریف خود فاصله دارد و این دیدار برای سرخپوشان از اهمیت بالایی برخوردار است. سپر حیدری درباره این دیدار می گوید: تیم بعد از برد هفته گذشته قطعا با روحیه بالایی برای این دیدار آماده است. مطمئنا این بار آنها به دنبال یک پیروزی بزرگ خواهند بود و شرایط خوبی خواهند داشت.

مدافع سابق پرسپولیس درباره اختلاف امتیاز دو تیم قبل از این دیدار گفت: وقتی وارد دربی می شوی نه شرایط جدول و نه کیفیت فوتبال در طول فصل تاثیرگذار نیست. هر دو تیم برای برد و نباختن وارد زمین می شوند. با این حال همانطور که گفتم پرسپولیس برای بردن این بازی و رسیدن به بالای جدول و جایی که همیشه خانه اش بوده، حرص بیشتری دارد. نوع فوتبالی که پرسپولیس بازی می کند این امید را ایجاد می کند که شرایط کاملا به نفع سرخپوشان باشد و انتظار یک پیروزی خوب را داشته باشیم.

حیدری با بیان اینکه نتیجه این بازی تاثیر زیادی در عملکرد قهرمان این فصل خواهد داشت، تصریح کرد: قطعا تاثیرگذار است. هفت بازی تا پایان این دیدار باقی مانده است. قطعا تیمی که در این بازی نتیجه خوبی کسب کند شانس بیشتری برای برد دارد. دو تیم شناخت خوبی از یکدیگر دارند. یکی از خوبی های این دیدار حضور تماشاگران است. قطعا حضور هواداران در ورزشگاه تاثیر بهتری بر عملکرد پرسپولیس خواهد داشت و شکست در این دیدار برای استقلالی ها با توجه به حضور هواداران، کار آنها را در ادامه لیگ بسیار سخت خواهد کرد. .

  واکنش پاری سن ژرمن به ایجنت رونالدو

کاپیتان سابق پرسپولیس درباره حمله به شانس نیز گفت: او دروازه بان تیم ماست. همه ما اخیراً عملکرد او را در تیم دیده‌ایم. به خصوص عملکرد فوق العاده اش در لیگ قهرمانان و رسیدن به فینال آسیا. استقلال اگر به محوطه جریمه پرسپولیس برسد، نشان می دهد که چه گلی است و در همه این حملات خط و نشان می دهد. ما به او و گوهری اعتماد کامل داریم و مطمئن هستیم که شاهد یک گل طلایی و سالم و در نهایت یک پیروزی بزرگ برای تیم خواهیم بود.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1285507

دیدگاهتان را بنویسید