سورن تاییدیه ورود به تاکسی را دریافت کرد

1087766 فقط خبر

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری آنا، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: ایران خودرو تا پایان تیرماه جایگزین سورن و جایگزین سمند و پژو در شهر می شود.

به گزارش عصر یکشنبه ایرنا، اسماعیل بیگی از سازمان تاکسیرانی شهر تهران درباره جایگزینی خودرو سورن به جای سمند و پژو گفت: خودرو سورن برای جایگزینی در مجموعه شهرداری و وزارت کشور تصویب و ارائه شده است. با خودروهای سمند و پژو.و ایران خودرو باید بفروشد.از اواخر تیرماه به عنوان تاکسی شهری وارد چرخه خدمات می شود.

وی به بلاتکلیفی واردات خودروهای برقی و بنزینی باکیفیت اشاره کرد و افزود: مشکلی که با تاکسی های درون شهری مواجه هستیم، تعیین عوارض واردات تاکسی های استاندارد است. برای حل این مشکل نیازمند تصویب مقررات دولت در خصوص واردات تاکسی های مرغوب هستیم.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران ادامه داد: در واقع برای کاهش آلودگی هوای تهران باید از تاکسی های استاندارد استفاده کرد تا سوخت کمتری مصرف شود و البته برای رسیدن به چنین هدفی نیازمند استاندارد بالای تاکسی های برقی یا بنزینی هستیم. در واقع وزارت صنعت، معدن و تجارت و شورای اسلامی باید در این زمینه قدم بگذارند.

وی خاطرنشان کرد: پس از انجام تمامی این اقدامات در نهایت باید در مورد نوع خودرو و فرآیند واردات و امکانات مربوطه تصمیم گیری کنیم.

اقدامات سازمان تاکسیرانی شهر تهران همزمان با عید سعید فطر در غدیر خم

سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران با راه اندازی این سرویس همزمان با عید غدیر خم به شهروندان شرکت کننده در جشن این روز فرخنده خدمات ارائه می کند.

  بازی های ناشنوایان برزیل یک نقره و دو برنز تکواندو / تیم ایران در جایگاه اول

این خدمت به همت معاونت نظارت و امور مناطق این سازمان با استفاده از 500 دستگاه وانت در چهار مسیر بین چهارراه ولیعصر تا میدان ولیعصر، میدان ولیعصر تا ابتدای خیابان شهید مطهری، ولیعصر – شهید بهشتی انجام می شود. تقاطع خیابان به میدان ونک، میدان ونک جنب پل شهید چمران (چهارراه پارک وی) و هفت ایستگاه مترو جنب خیابان ولیعصر (تجریش، میرداماد، شهید بهشتی، شهید مفتح، شهید طالقانی، میدان هفتم تیر، توحید) سه پارکینگ بعد به خیابان ولیعصر (نمایشگاه بین المللی، پارکینگ طبقاتی، سالن اجلاس سران) انجام می شود.

بر این اساس مدیران اجرایی و گشت کنترل و نظارت منطقه 22 سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران با حضور و نظارت دقیق از ابتدا تا کنون در تلاش هستند تا بهترین خدمات را به حاضران در این مراسم ارائه دهند. پایان مراسم

انتهای پیام/4129/

دیدگاهتان را بنویسید