سوال محوری کمیسیون بر اساس اصل 90 به دولت کمک می کند تا مشکلات کشور را پیگیری کند

1084777 فقط خبر

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی صبح پنجشنبه در دیدار با اعضای کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی، شهادت امام جواد (ع) را تسلیت گفت. وی افزود: موضوع محوری این کمیسیون لحظه خوبی است که به دولت کمک می کند تا مسائل کشور را پیگیری کند.
رئیسی با اشاره به اینکه اقدامات کمیسیون اصل 90 منجر به تنظیم در دستگاه می شود، گفت: یک قسمت کار شما رسیدگی به تخلفات است و بخشی دیگر باید حمایت از مدیران و کارکنان پرتلاش باشد.
رئیسی افزود: ارزیابی از مدیران در ادارات مختلف و همچنین استانداران داشتیم که برای اولین بار این اتفاق افتاد و عملکرد آنها با معیارهای خاصی بررسی شد و نتیجه به آنها ابلاغ شد.
پیش از سخنان حجت الاسلام حسن شجاعی علی آبادی رئیس جمهور، رئیس کمیسیون قانون 90، در سخنانی با بیان اینکه کارکرد و ماهیت کمیته قانون 90 با سایر کمیسیون های مجلس بسیار متفاوت است، گفت: این کمیته در برابر مردم پاسخگو است و در مقابل مردم پاسخگو است. نمایندگان و همچنین ارجاع متخلفان به مقامات.
در این جلسه به برخی موارد دیگر از جمله استخدام پرستاران، لزوم تبیین اقدامات ارزنده دولت برای تحدید تاج، تسریع در اجرای قانون مبارزه با قاچاق کالا و به روز رسانی سامانه گمرکی، خطاهای ورودی پرداخته خواهد شد. بررسی و لزوم به روز رسانی سامانه املاک و مسکن. برخی از اعضای کمیسیون اصل 90 مطرح شدند و رئیس جمهور نیز قول بررسی و پیگیری این موارد را داد.

انتهای پیام/

  19 درمان طبیعی برای کم خونی - تفکر مدرن

دیدگاهتان را بنویسید