سه منهای یک گل امشب رئال – تفکر مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، رئال مادرید در شبی که پیروزی آسانی را تصور می کرد با گل دقیقه آخر کریم بنزما از سد میزبان خود رایووایکانو گذشت. شاگردان کارلتو حملات خود را از دقایق ابتدایی آغاز کردند و تا دقیقه 83 ادامه دادند.

با وجود واکنش های خوب زیدان، دروازه بان جوان تیم میزبان، رئال مادرید نیز دو بار گل دریافت کرد. یکی از این گل ها را در نیمه اول دیدیم و دیگری را در نیمه دوم به ثمر رساندیم.

کاسمیرو در دقیقه 38 روی سانتر بازی چیره شد و با پا آن را تبدیل به گل کرد. داور بلافاصله بازی کرد اما گل او مردود اعلام شد. در آهنگ تاخیری، خطای هند و آفساید مشهود بود. هافبک برزیلی رئال مادرید در هنگام برخاستن مدافع حریف را نیز اضافه بار کرد.

در نیمه دوم شاهد گل دیگری برای رئال بودیم که داور آن گل را رد کرد. ما 72 بار این گل را دیده ایم. در موقعیت تک به تک با لوکا مودریچ، دروازه بان، توپ را از دروازه عبور داد، اما پرچم کمک داور در آفساید بالا بود تا گل دوم میهمان را ببیند.

تک گل این دیدار که در سلامتی به ثمر رسید و منجر به پیروزی رئال شد، در دقیقه 83 کریم بنزما به ثمر رسید. ستاره فرانسوی رئال مادرید در جریان یک همکاری زیبا با وینیسیوس مقابل زیدان قرار گرفت و بدون هیچ حرفی گلزنی کرد.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1276770

  چگونه کاستی های واگن مترو را برطرف کنیم؟ - اندیشه معاصر

دیدگاهتان را بنویسید