سه مانع بزرگ برای بازگشت باقری به تیم ملی

2090 807 فقط خبر

اسکوچیچ برای مقابله با آشفتگی اردوی تیم ملی اصرار دارد که کریم باقری به تیمش بازگردد.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، سرمربی تیم ملی کرواسی پیش از این در مصاحبه ای گفته بود تا روزی که در تیم ملی ایران حضور داشته باشم، کریم باقری در کنار من خواهد بود اما بعدا قرارداد کریم با پرسپولیس را انجام داد. در تیم باشگاهی اش ماند و از تیم ملی فاصله گرفت.

بعد از پیوستن حمید استیلی به تیم ملی خیلی ها گفتند یکی از آنها باقری روی نیمکت تیم ملی بنشیند.

در روزهای گذشته به خصوص پس از مصاحبه تند مهدی طارمی درباره وضعیت تیم ملی، اسکوچیچ دوباره تلاش کرد تا کریم باقری را به تیم ملی بازگرداند اما واقعیت این است که سه عامل مهم مانع از حضور دستیار یحیی گل محمدی در کنار اسکوچیچ می شود. .

اولین مسئله پول است و به هر حال پرسپولیس بیشتر به آقا کریم می دهد تا تیم ملی. مشکل بعدی این است که باقری می تواند همزمان در پرسپولیس و تیم ملی باشد و باید بین این دو یکی را انتخاب کند و حداقل تا امروز انتخابش پرسپولیس بود.

مورد سوم حضور حمید استیلی است و زمانی که این چهره مطرح فوتبال ایران روی نیمکت تیم ملی حضور دارد، جای کریم باقری کم است اما اسکوچیچ پس از تقویت جایگاه خود قطعا به دنبال آوردن کریم خواهد بود. باقری برگشت.

استدلال سرمربی کروات تیم ملی این است که لیگ برتر ایران حداقل یک ماه مانده به جام جهانی تعطیل است و این تعطیلی تا پایان جام جهانی ادامه دارد، بنابراین کریم باقری می تواند با خیال راحت تیم ملی را همراهی کند. به قطر

  بابایی: چرا استیضاح وزیر صمت در مجلس اعلام نشد؟

به نظر می رسد خود باقری مشکل چندانی با این موضوع نداشته باشد، اما نکته اینجاست که رابطه حمید استیلی و میرشاد مجدی بسیار خوب است و به همین دلیل استیلی در حال حاضر جایگاه قدرتمندی در تیم ملی دارد، مگر اینکه مجدی رای نیاورد. 8 انتخابات شهریور و استیلی دور از تیم ملی که در این صورت اسکوچیچ می تواند به هدف خود برسد و کریم باقری را به نیمکت تیم ملی بازگرداند.

انتهای پیام/4146

دیدگاهتان را بنویسید