سناریوی دشمن از بین بردن امید مردم ایران است/ برای حل مشکلات کشور نیازمند «جهاد با چاره» هستیم.

1089311 فقط خبر

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، محمد باکر کلیباف، رئیس شورای اصلانی در نشست وزیر و جمعی از مدیران حقوقی وزارت اطلاعات با بیان اینکه این مجموعه گروهی است که نقش موثری دارد، گفت: وی در امنیت کشور ضمن تجلیل از اقدامات سربازان گمنام امام زمان (عج) در مقابله با توطئه ها و اقدامات دشمنان، گفت: اگر خدای ناکرده امنیت به هر نحوی خدشه دار شود، جان مردم به خطر می افتد. هم از نظر معنوی و هم از نظر مادی مختل می شود، به ویژه امنیت پایدار در منطقه که کانون بحران هاست.

وی با اشاره به اقدامات امنیتی و نظامی آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه و علیه جمهوری اسلامی ایران، تاکید کرد: برخلاف ادعای برخی از انقلابیون توبه‌کار، واقعیت این است که منطق انقلاب ما فرهنگی است. و عمدتاً برگ برنده ما این بود که مشکل امنیتی وجود نداشت، اما طراحی دشمن به گونه ای بود که از همان ابتدا انقلاب اسلامی به عرصه های مختلف امنیتی و نظامی کشیده شد.

این مدرس اضافه کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی، دشمنان به ویژه آمریکا و اسرائیل مطمئن بودند که در برابر قدرت فرهنگی ملت ایران هیچ قدرتی ندارند و بر اساس محاسباتی که انجام دادند، تصور کردند که می توانند ما را کامل کنند. کار در جنگ تحمیلی، اما مبارزه مردم ایران این اندیشه را باطل کرد.

کلیباف افزود: امروز و پس از سال ها تقابل نظامی و امنیتی دشمنان با نظام جمهوری اسلامی، در بحث امنیت کشور، با وجود حوادثی که می تواند کشوری را نابود کند، اما دستاوردها و کارنامه امنیتی ما بسیار عالی است و ما به تاریخ دفاعی و امنیتی خود افتخار می کنیم هرچند باید بپذیریم که در عرصه اقتصادی نتایج قابل قبولی نداریم و شرمنده مردم هستیم.

  برای رانندگی در اردیبهشت به چه مهارت هایی نیاز دارید؟ - اندیشه معاصر

وی با اشاره به جنگ اقتصادی علیه ملت ایران گفت: بر اساس گزارش هایی که به دست ما رسیده، عرصه مورد نظر علیه ایران صحنه واقعی جنگ است و دشمن در حال رصد و ضربه زدن به نقاط مختلف کشور است.مناطق اقتصادی. کشور .

رئیس مجلس همچنین از جنگ شناختی و رسانه ای به عنوان دومین عرصه نبرد دشمن با ملت ایران یاد کرد و گفت: دشمن در این جنگ فیلمنامه ای را اجرا می کند که هدف آن از بین بردن امید مردم به ویژه مردم ایران است. جوانان، و حس ناامیدی را در آنها القا کنند.

قالیباف افزود: در صورت توافق همه نقاط کشور و رعایت یک اولویت، با توجه به ظرفیتی که در کشور وجود دارد، می توان در یک برنامه مدون میان مدت، ثبات اقتصادی را در کشور ایجاد کرد به گونه ای که مردم این توسعه را احساس کنند. خوب.

رئیس قوه مقننه تاکید کرد: برای مقابله با جنگ شناختی و رسانه ای که در جریان است، نیازمند جهاد تبیین هستیم و برای موفقیت در بخش های مختلف و رفع مشکلات مختلف کشور نیازمند جهاد راه حل هستیم. “

انتهای پیام/4164/

دیدگاهتان را بنویسید