سلیمانیان به فینال کشتی آزاد نوجوانان جهان راه یافت

1089643 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، در پایان رقابت های مقدماتی پنج وزن نخست رقابت های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی جهان در ایتالیا، رضا سلیمیان در وزن 80 کیلوگرم و محمدرضا لطفی در وزن 110 کیلوگرم به فینال راه یافتند. و ارشیا حدادی و محمدمهدی راه یافتند و ممیوند در گروه بازنده در وزن 48 و 65 کیلوگرم قرار دارد.

در وزن 48 کیلوگرم عرشیا حدادی در دور نخست با نتیجه 8 بر صفر عظیم عبدیکالیکوف از قرقیزستان را شکست داد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله مقابل کریستیان کاستیو از آمریکا با نتیجه 8 بر 6 شکست خورد و با توجه به حضور حریف خود در دیدار پایانی راهی گروه بازنده شد. او در این گروه باید به مصاف اوزگور جگالیان از ترکیه برود و در صورت عبور از آن حریف به دیدار رده بندی مقابل رسول گالبورایف از فرانسه می رود.

در وزن 55 کیلوگرم امیرمهدی نجاتی زاده پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 9 بر صفر مغلوب حسین بای عثمانوف از ازبکستان شد و با توجه به شکست این کشتی گیر در یک چهارم. در مرحله نهایی از رقابت ها انصراف داد.

در وزن 65 کیلوگرم محمدمهدی میمیوند در دور نخست مقابل الیاس عیسایف از آذربایجان با نتیجه 3 بر صفر مغلوب شد و با توجه به حضور این مبارز در دیدار فینال راهی گروه بازنده ها شد. وی در این گروه ابتدا با آلپ بگانوف از ترکمنستان مبارزه می کند و در صورت پیروزی مقابل آن حریف در دور بعد با آیکین بولاتولی از قزاقستان مبارزه می کند و در صورت پیروزی مقابل آن مبارز به مصاف رده بندی گوگا اوتیانیشویلی از گرجستان می رود. رودخانه

  صعود تیم دانش آموزی عصر به مرحله نهایی کرسی های آزاد اندیشی

در رده زیر 80 سال رضا سلیمانان در دور نخست مقابل زکری دی رایدر از آمریکا با نتیجه 10 بر صفر به برتری رسید. وی در دور بعد اسلاوی استامنوف از بلغارستان را با نتیجه 5 بر 3 شکست داد. سلیمانیان در مرحله یک چهارم نهایی مقابل اصحاب حاجیف از قزاقستان با نتیجه 6 بر 3 پیروز شد و راهی نیمه نهایی شد. وی در این مرحله مقابل محمدامین عبدالعیف از تاجیکستان با نتیجه 10 بر صفر به برتری رسید و راهی فینال شد. سلیمانیان در دیدار نهایی به مصاف مور ساچین از هند می رود.

در وزن 110 کیلوگرم محمدرضا لطفی پس از استراحت در دور اول در دور دوم علیخان کوساینوف از قزاقستان با نتیجه 8 بر 2 به پیروزی رسید. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی رالفس لوکینز از لتونی را با نتیجه 10 بر 2 شکست داد و راهی نیمه نهایی شد. لطفی در این مرحله مقابل لوان لاگیلاوا از فرانسه با نتیجه 9 بر 11 شکست خورد و راهی دیدار رده بندی شد. حریف او در این دیدار برنده کشتی گیران هند و آلمان است.

دور برگشت اوزان بالا همزمان با مسابقات مقدماتی پنج وزن دوم فردا بعدازظهر و مسابقات مقدماتی و فینال پنج وزن اول عصر فردا برگزار می شود.

انتهای پیام/4129/

دیدگاهتان را بنویسید