سلامت نیروی کار با امنیت تضمین می شود

1072961 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از جویبار، رضا فسطی جویباری، رضا فرصتی جویباری در نشست هم اندیشی مدیران حراست واحدها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی و مازندران که به همت دانشگاه آزاد اسلامی در جویبار برگزار شد، گفت: حفاظت، پیشگیری و درمان سه نقش اصلی دارد و در قلب حفاظت از هر مجموعه قرار دارد.

وی مهمترین وظیفه صیانت از هر مجموعه را پیشگیری دانست و افزود: ماموران حراست واحدهای دانشگاهی با ذکاوت و اشراف اطلاعاتی باید مراقب باشند که آبروی کسی به خطر نیفتد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار یادآور شد: اگر در مجموعه دانشگاه اشتباهی از سوی فردی انجام شود، نقش اصلاح حراست به گونه ای است که دیگران متوجه مشکل نمی شوند. باید از سیستم جدا شود و در اینجا نقش تقسیم کننده امنیتی ظاهر می شود.

جویبار، استاد دانشگاه آزاد اسلامی، مسئولیت حفاظت از واحدهای دانشگاهی را به مراتب مهمتر از معاونت های دانشگاهی دانست و افزود: گاهی اوقات صدور احکام برای ماموران حراست، سرنوشت انسان را تغییر می دهد. بنابراین در این مواقع، مسئولان امنیتی باید همواره به خداوند متعال پناه ببرند.

وی افزود: زیرا وظیفه حراست تامین سلامت نیروی کار دانشگاه است. کار بسیار ارزشمند است، هر گروه و سازمانی که هدفی را دنبال می کند باید سلامت انسان را داشته باشد و این سلامت نیروی انسانی توسط ماموران حراست این سازمان تضمین می شود.

انتهای پیام/4117/4062/

  برگزاری نشست هم اندیشی دبیران شوراهای اجرایی دانشگاه آزاد اسلامی

دیدگاهتان را بنویسید