سفر رئیس جمهور به خراسان شمالی به پایان رسید

1083366 فقط خبر

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور و جمعی از اعضای هیئت دولت، خراسان شمالی را از طریق فرودگاه شهدای بوینور به مقصد تهران ترک کردند.

رئیس جمهور صبح امروز پنجشنبه سوم تیرماه در بیست و ششمین سفر استانی دولت سیزدهم به همراه تعدادی از اعضای کابینه وارد استان خراسان شمالی شد.

در این بازدید وزیر کشور، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزیر نیرو، سرپرست شهرسازی، معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری، رئیس جمهور، رئیس دفتر رئیس جمهور، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه، معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس نهاد ریاست جمهوری، عضو هماهنگی را همراهی می کند. شورای ارتباطات روحانیت و عضویت در شورای هماهنگی روحانیت.

در سفر یک روزه رئیس جمهور به خراسان شمالی، بازدید از تعدادی از پروژه های اقتصادی و عمرانی، بازدید سرزده، دیدار با مردم و نخبگان و همچنین شرکت در شورای اداری استان پیش بینی شد. ، گزارش های خود از فعالیت های خود را از نقاط مختلف خراسان شمالی به رئیس جمهور ارائه کردند.

در نهایت رئیس جمهور در نشست خبری حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

بیست و پنجمین مقصد سفر رئیس جمهور و هیئت دولت استان اصفهان هفته گذشته بود و خراسان شمالی به عنوان بیست و ششمین مقصد سفر استانی آیت الله رئیسی انتخاب شد.

انتهای پیام/4129/

  نیوکاسل خواهان اخراج هافبک بارسلونا است

دیدگاهتان را بنویسید