سعید لطفی: استقلال کمتر گل می زند و بیشتر گل می زند – تفکر مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه نوین، گفت لطفی برای پیروزی تیم فوتبال استقلال مقابل طرفداران وی گفت: این دیدار از نظر فنی خوب نبود و فقط توانستیم به نتیجه برسیم. هواداران بهتر از استقلال کار کردند و می توانستند برنده شوند. آبی ها می توانستند از نقاط ضعف هواداران بهتر استفاده کنند، اما باید این را هم در نظر بگیریم که استقلال با وجود اینکه چند نفر از بازیکنان تاج این تیم به تازگی به تمرینات بازگشته بودند، توانست بازی بسیار خوبی ارائه دهد. .

او برای سیاش ایزدانی وی گفت: جزدانی بازیکنی حرفه ای است و باید طرز فکرش حرفه ای باشد اما اینکه اسکوچیچ او را دعوت کند و در کنارش به او اعتقادی نداشته باشد فقط روحیه او را ضعیف می کند. اگر بازیکنی از سوی استقلال دعوت شود باید به تیم تحویل داده شود. متاسفانه سرمربی تیم ملی کشورمان نظم دفاعی ها را نمی داند و کلا خط دفاعی را زیر پا گذاشته است، از طرفی سیاوش را دعوت می کند و برای او بازی نمی کند که قطعا روی روحیه بازیکن تاثیر می گذارد. سوال این است که اگر باور ندارید چرا دعوت می کنید؟

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره نقاط ضعف و قوت استقلال گفت: استقلال گل های کم و زیاد می زند اما در قسمت تاکتیکی یارگیری و اخراج جناحین با مشکلات زیادی مواجه است و به نظر می رسد به یکباره تمرکز خود را از دست می دهند. . در نیم فصل اول برنامه خاصی در پوشش و طراحی حملات نداشتیم اما امیدواریم در نیم فصل این مشکلات برطرف شود.

  به یاد مرحوم مهرآوران سریال «سووی» به زودی پخش می شود. - اندیشه معاصر

لطفی در نهایت برای بازی استقلال مقابل پیکان وی در جام حذفی خاطرنشان کرد: دقیق او گفت استقلال از این تیم می ترسد، دوست داریم ببینیم این تیم چطور می خواهد استقلال را بترساند. با وجود این مشکل استقلال می تواند در دقایق ابتدایی پیکان را تمام کند و با توجه به پیکان استقلال فکر می کنم در این دیدار پیروز شود.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1263585

دیدگاهتان را بنویسید