سعید عزت اللهی: دوست داریم صعود را با تماشاگران خودمان جشن بگیریم – تفکر مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه نوین، به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، سعید عزت اللهی درباره وضعیت خود گفت: خدا را شکر شرایط خوبی دارم. تیم ما در نیم فصل در تعطیلات است. اما ما از تمرینات آگاه نیستیم. مصدومی ندارم و از هر نظر آماده هستم.

عزت اللهی در خصوص افزایش چشمگیر اعتماد به نفس و کیفیت بازی اش در میانه میدان و نحوه بازی اش در تیم ملی افزود: هر بازیکنی در طول بازی خود فراز و نشیب هایی دارد و گاهی ممکن است زمین بخورد. در زمان حضور کی روش هم موفق شدم در ترکیب ثابت باشم. اما وقتی این مصدومیت برای من اتفاق افتاد، سرمربی تیم ملی هم عوض شد و آقای ویلموتس آمد و یک سری اتفاقات دیگر افتاد که من را کمی پیچیده تر کرد. مصدومیت طولانی مدت شرایطی است که دوست دارم هیچ فوتبالیستی آن را تجربه نکند. در این شرایط بازیکن باید دو یا سه بار برای بازگشت به موقعیت قبلی تلاش کند تا به موقعیت قبلی بازگردد. من هم از این قاعده مستثنی نبودم. با آمدن آقای اسکوچیچ شرایط تیم ملی تغییر کرد و در شرایطی وارد بحرین شدیم که واقعاً بحث مرگ و زندگی وجود داشت و کوچکترین اشتباهی می توانست منجر به حذف تیم ملی در مرحله مقدماتی شود. جام جهانی قطر. ما بازیکنان تیم ملی هم به دلیل حساسیت بسیار بالای این مسابقات تحت فشار بودیم. این حتی ممکن است روی زندگی فوتبالی بازیکنان ما تأثیر بگذارد، اگر نتیجه‌گیری نشود. اگر تیم ملی شکست بخورد این نسل از فوتبال ایران می سوزد و حیف است که این تعداد بازیکن مستعد و با کیفیت نتوانند در جام جهانی حاضر شوند. من هم بعد از ریکاوری از مصدومیت به اردوی تیم ملی برگشتم و توانستم خواسته های اسکوچیچ را در زمین برآورده کنم و به مرور زمان این اعتماد به نفس بیشتر شد. وقتی اعتماد بین مربی و بازیکن قوی باشد، اثربخشی هر دو طرف افزایش می یابد. خوشحالم که توانستم اعتماد مربیان را جلب کنم و نه تنها من بلکه همه بازیکنان از وضعیت تیم ملی راضی و از نتایج راضی هستند. امیدوارم در این گام آخر پاداش زحماتمان را بگیریم و مردم راضی باشند.

  عکس | طنز گفوریان این است که اینترنت / فرزند من دیگر نمی تواند فیلم +18 ببیند! - اندیشه معاصر

هافبک تیم ملی در ادامه برای حمایت هایی که از تیم ملی شد، گفت: همه دست به دست هم دادند و برای موفقیت تیم ملی تلاش کردند و تلاش بازیکنان، کادر فنی و حمایت فدراسیون فوتبال فعال شد. حضور آنها دلخراش بود. ما نمی توانیم به مردم دروغ بگوییم و باید صادق باشیم. فوتبال ایران همیشه یک سری مشکلات داشته است و زمانی که فدراسیون آقای عزیزی هادم روی کار آمد چه چیزی برای ما مهم بود. این بود که در آن زمان تمام تلاش خود را کردند، همه مشکلات و مسائل و نهادها و ارگان های دیگر باید بیایند و به تیم ملی ایران کمک کنند و نام ایران را گرامی بدارند، همانطور که در جام جهانی روسیه، پیروزی تیم ملی بود. به نام ایران نوشته شده بود و شخص یا نام خاصی وجود نداشت. با دست.

سعید عزت الله در خصوص دو دیدار آینده تیم ملی و احتمال صعود بعد از بازی با عراق گفت: فوتبال غیرقابل پیش بینی است و هزار و یک اتفاق می تواند بیفتد. اما ما هم اکنون که میزبان هستیم تمام تلاش خود را می کنیم تا به نتیجه خوبی برسیم و اگر تماشاگران حضور داشته باشند و بتوانیم مقابل هواداران ورزشگاه آزادی بازی کنیم، دوست داریم صعود را با تماشاگران خودمان جشن بگیریم. سعی می کنیم بازی اول را تمام کنیم تا برای بازی های دیگر استرس نداشته باشیم.

ملی پوش در خصوص احتمال صعود از مرحله گروهی جام جهانی گفت: نمی توان افزایش از مرحله گروهی را به صورت رویایی بیان کرد اما باید برای رسیدن به آن تلاش و مبارزه کرد. با برنامه ریزی مناسب و ایجاد شرایط لازم می توان به این سوال توجه کرد. البته من معتقدم که چرا نباید این اتفاق بیفتد. اما قبل از آن به امکانات و زیرساخت هایی نیاز داریم که به آمادگی و پیشرفت تیم ملی کمک کند و اعتماد بازیکنان را برای قدرتمند شدن در عرصه مهمی مانند جام جهانی افزایش دهد. با برنامه ریزی مناسب و تدارک بازی ها و اردوهای تدارکاتی می توان به این امر خوش بین بود. ما بازیکنان باید تمام تلاش خود را انجام دهیم و امیدوارم به این هدف برسم.

  میزان عیدی بازنشستگان چقدر است؟ - اندیشه معاصر

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1246891

دیدگاهتان را بنویسید