سرپرست: نظارت بر بازار باید با جدیت توسط دستگاه های مسئول پیگیری شود

1075542 فقط خبر

به گزارش گروه سیاسی آنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی رئیس جمهور، روند اجرای برنامه مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها و الزامات دستیابی به اهداف آن در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت مورد بررسی قرار گرفت.

در این جلسه که به ریاست حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی برگزار شد، گزارشی از وضعیت بازار پس از اجرای برنامه مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها ارائه شد که قانون باید یارانه ها را توجیه کند و از فشار بر خانوارها جلوگیری کند.

رئیسی افزود: تحقق این هدف مستلزم تثبیت قیمت است و سازمان حمایت از تولیدکنندگان، مصرف کنندگان و اصناف باید بر روند قیمت گذاری نظارت داشته و از افزایش قیمت های غیر منطقی و غیر منطقی بر اساس مولفه های مقرون به صرفه و سود منصفانه فروشندگان جلوگیری کند. «قیمت منصفانه را تعیین و اطلاع دهید، تعزیرات نیز باید طبق قانون اخیراً با متخلفان قاطعانه برخورد کند.

رئیس جمهور در این جلسه پس از ارائه گزارشی از میزان موجودی و روند تامین کالاهای اساسی و مواد اولیه دامی از طریق تولید و واردات داخلی، با توجه به فراوانی و کفایت این اقلام، بر تسریع و تسهیل در امر صحیح آنها تاکید کرد. توزیع در استان ها و شهرستان ها .

رئیسی همچنین شفافیت در کار و گفت و گوی مستمر با مردم را از اصول اساسی دولت سیزدهم دانست و گفت: دستگاه های اطلاع رسانی و تبلیغاتی باید با همه کارکنان برای رفع ابهامات و ابهامات در مسائل اقتصادی از جمله اجرای عوام فریبی همکاری کنند. قانون و یارانه های منصفانه

  خبر خوش برای استقلال/ پرسپولیس در جدول عقب افتاد/ آبی ها 3-0 شدند! - اندیشه معاصر

در جلسه امروز ستاد هماهنگی اقتصادی دولت، موضوع بازار ارز و اقدامات بانک مرکزی برای ساماندهی و یکپارچه‌سازی این حوزه و استفاده از ظرفیت‌های موجود کشور برای مدیریت منابع و تثبیت نرخ ارز مورد بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام/4164/

دیدگاهتان را بنویسید