سرپرست معاونت بین الملل و امور دانشجویان غیرایرانی دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد

1079866 فقط خبر

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی طی حکمی جلال درکشه را به سمت سرپرست معاونت بین الملل و امور ایرانیان دانشگاه آزاد اسلامی منصوب کرد.

در متن حکم دکتر طهرانچی آمده است:

برادر گرامی دکتر جلال درکشه

سلام

نظر به تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به سمت «سرپرست معاونت امور بین الملل و امور دانشجویان غیرایرانی دانشگاه» منصوب می شوید.

از جنابعالی انتظار می رود با بهره گیری از توانمندی های معنوی و مادی و نیروی انسانی دانشگاه در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری در جهت گسترش فضای انقلابی، حفظ دانشگاه و ارتقاء علم، تقویت نقش مدیران، واحدهای دانشگاهی و خارجی و اجرا اقدام نمایید. به ویژه، دانشگاه در حال کار بر روی بسته “ارتقای وضعیت و الهام بین المللی” با تمرکز بر حوزه های زیر است.

– الگوسازی و تقویت پیوندها و همکاری ها – پژوهشی آموزشی، داخلی، خارجی و بین المللی

– رصد مستمر جایگاه واحدهای دانشگاهی در رتبه بندی های بین المللی و برنامه ریزی برای افزایش بانک اطلاعاتی

سرمایه گذاری مستقیم و استفاده از مشوق های موثر برای حضور پایدار در کشورهای هدف و ایجاد روابط بین المللی با محوریت کشورهای منطقه و کشورهای اسلامی

– جذب دانشجویان غیر ایرانی برای تحصیل حضوری در واحدهای منتخب همراه با ایجاد رشته های خارجی در فضای مجازی.

 مشارکت با دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی پیشرو داخلی یا خارجی برای ایجاد یک پژوهشکده برای دانش پایه

 توسعه و تقویت شبکه های ملی و فراملی ارتباط دانشمندان و محققان و همکاری های بین المللی با اولویت کشورهای اسلامی و فارسی زبان با استفاده از ظرفیت شعب بین المللی و واحدهای الکترونیکی دانشگاه.

  معاونت منابع آموزشی منصوب شد/ چه کسی سکاندار شد؟ - اندیشه معاصر

امید است با اتکال به آستان مقدس وحدت در خدمت به اسلام و مسلمین و اهداف مقدس نظام مقدس جمهوری اسلامی و همچنین اجرای برنامه پنج ساله دانشگاه آزاد اسلامی موفق و موید باشید. و تاییدی.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در نامه ای جداگانه استعفای علاءالدین بروجردی معاون سابق بین الملل و غیر ایرانی معاونت دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی را پذیرفت و از زحمات وی در مدت تصدی این دانشگاه تشکر و برای ایشان آرزوی موفقیت کرد.

انتهای پیام/4040/

دیدگاهتان را بنویسید