سروش رفیعی: به بیرانوند گفتم امسال چقدر خوشحالیم! درود بر مرتضی و دانیال

1081928 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی آنا، سوش رفیعی، هافبک خلاق فصل گذشته سپاهان پس از سه سال دوری از پرسپولیس بالاخره در چند روز اخیر با عقد قراردادی رسمی به جمع سرخپوشان پایتخت بازگشت.

این بازیکن که محبوبیت خاصی در بین هواداران پرسپولیس دارد، در دو فصل مختلف در این تیم حضور داشته است که در فصل اول سرخپوشان و در فصل دوم گابریل کالدرون را به مقصد قطر ترک کردند.

رفیعی پس از دیدار با رضا درویش و امضای قراردادش با پرسپولیس مقابل دوربین باشگاه ایستاد و به سوالاتی که در ادامه می خوانید پاسخ داد:

من واقعا خوشحالم. برای خودم خیلی خوشحالم چون سال ها تلاش کردم به شرایطی برسم که آرزوی کودکی ام را محقق کند و دو بار این اتفاق افتاد و در خدمت باشگاه پرسپولیس و هوادارانش بودم و حالا برای سومین بار آمدم و امیدوارم سالها در کنار هوادارانش اینجا باشم. برای خدمت. در این مدت صحبت ها و مذاکراتی داشتم و صحبت ها آنقدر مثبت بود که او هم اکنون به عنوان بازیکن پرسپولیس در خدمت شماست.

باید رویدادهای زیادی برگزار شود و بستری برای انتقال ارقام فراهم شود. امسال همه چیز خوب بود و در زمان مناسب اتفاق افتاد. و شرایط من خوب است و باشگاه نظر مثبتی داشت و آقای گل محمدی به من لطف داشتند تا بتوانم در خدمت پرسپولیس باشم. قبل از رفتن به باشگاه دوباره با آقای گل محمدی صحبت کردم و اجازه گرفتم و مطمئن هستم که در کنار هم می توانیم چیزهای خوبی برای هواداران داشته باشیم.

  سالاد کیهانی که از پوکی استخوان جلوگیری می کند - تفکر مدرن

حقیقت این است که فضای پرسپولیس حداقل با باشگاه های بومی آنقدر متفاوت است که به خصوص اوایل خیلی احساس جدایی می کنید. اما در تمام مدتی که نبودم، هواداران پرسپولیس همیشه به من لطف داشتند و همیشه ابراز محبت می کردند و این باعث خوشحالی من شد. یکی از دلایلی که همیشه دوست داشتم برگردم تشکر از هواداران بود که البته کارم را سخت می کند. فشار بیشتر است و من دوست دارم آنها را خوشحال کنم و به این عشق پاسخ دهم. در نهایت، به نظر من این یک عامل بسیار مهم بود.

من همیشه معتقدم که صداقت پیروز است و ممکن است در کوتاه مدت به ضرر شما باشد، اما در نهایت صداقت پیروز است. بار اول که رفتم گفتم به خاطر شرایط مالی بود و بار دوم به خاطر کادرفنی. و سعی کردم صادق باشم و هواداران پرسپولیس با من خیلی خوب رفتار کردند. چون همه چیز خیلی واضح بود، این ارتباط دو طرفه باقی ماند. من هم در این مدت سعی کردم طوری رفتار کنم که این احترام حفظ شود و معتقدم این اتفاق بین من و هواداران پرسپولیس و این عشق حفظ می شود و بیشتر هم خواهد شد. این یک عامل موثر برای حضور دوباره در پرسپولیس است.

پرسپولیس فصل قبل قهرمان نشد اما امتیازهای خوبی کسب کرد. حضور او در لیگ دوم در این پست نشان می دهد که پرسپولیس تیم قدرتمندی است و کار خوبی انجام داده است. اینکه بعد از 4-5 سال قهرمانی قهرمان نشدی دلیل بر عملکرد ضعیف نیست. ضمن اینکه تیم دوم است و بیش از 60 امتیاز کسب کرده است.

  تاکید رئیس قوه قضائیه بر مجازات جایگزین حبس با ماهیت و محوریت ارائه خدمات عمومی توسط محکومان - اندیشه معاصر

این درست است که فکر کنیم هر کس در مسیر ما قرار دارد باید کار خوبی انجام دهد. چه چیزی به مدیریت باشگاه در راس کادرفنی و بازیکنان، کادرفنی و پشتیبانی و هواداران بستگی دارد. اگر هر کدام از ما بتوانیم کار خوبی انجام دهیم، مطمئناً می توانیم نتیجه خوبی بگیریم، اما صحبت از قهرمانی در ابتدای فصل و تمرین درست نیست، زیرا دلیلی برای وارد کردن ذهنیت و فشار به بازیکنان وجود ندارد. تیم مطمئنم تیم بزرگ و قدرتمندی خواهیم داشت تا هواداران هم از نوع فوتبال و هم از نتایج راضی باشند و در نهایت اگر هرکسی کار خود را به خوبی انجام دهد می توانیم به نتیجه دلخواه یعنی قهرمانی برسیم. بدست آوردن.

تا حدودی علی [بیرانوند] خیلی بامزه و خنده دار است که چند روز پیش در کمپ گفتم امسال چقدر باید با هم باشیم. من خیلی خوشحالم. اکثر آنها هم دوستان قدیمی هستند و هم بچه هایی که با آنها در تیم ملی بودیم. به مرتضی خوش آمد می گویم و خیلی خوشحالم که بعد از سال ها برای پرسپولیس آمد. دنیل بهترین دوست من است و با هم بازی کردیم و این هم می تواند به من کمک کند. بچه هایی که قبلا در تیم بودند دوستان قدیمی من هستند و با کسانی که با آنها همبازی نبودم رابطه دارم. فکر می کنم گروه بازیکنان ما بسیار خوب، صمیمی و خونگرم خواهند بود و مطمئن هستم که این به ما در بحث نتیجه گیری و ارائه تیم کمک زیادی می کند.

من از ته قلبم خوشحالم؛ اولین چیزی که برای من اتفاق افتاد چیزی بود که همیشه در ذهنم بود و من را می خواست. در زندگی به این نتیجه رسیدم که «عصر بی کرامت ادامه خواهد داشت». هر فنجان و مقامی که دارید یک روز به پایان می رسد، اما این فرصت که با قلب خود جایی باشید و احساسات خود را با قلب خود درک کنید و در نهایت از آنها لذت ببرید تا آخر عمر باقی خواهد ماند. خیلی خوشحالم که در جایی هستم که واقعا می خواهم باشم و امیدوارم اتفاقات خوبی برای همه ما بیفتد.

  علائم بیماری آلزایمر در سالمندان چیست؟ - اندیشه معاصر

انتهای پیام/4129/

دیدگاهتان را بنویسید