سروری مجد: مدرسه تحقیقات و علوم اسلامی سعادت در زابل راه اندازی می شود

به گزارش گروه استان های خبرگزاری آنا از زابل، علی سروری مجد در دیدار با جمعی از مسئولان شهرستان زابل از موافقت اصولی برای ایجاد دبیرستان معارف و علوم اسلامی در زابل خبر داد. و گفت: سه نقطه کشور که یکی از آن در سیستان و بلوچستان برنامه ریزی شده است.

وی افزود: 700 مجتمع آموزشی سما در کشور داریم که در نظام آموزشی کشور نقش آفرینی می کنند و بسیاری از نخبگان کشور در این مدارس تحصیل کرده اند. اما ما به دنبال ایجاد مدرسه ای هستیم که با رویکرد جدید آموزشی، بیشتر معطوف به آموزش معارف و علوم اسلامی باشد. اردوی جهاد دانشگاه آزاد اسلامی با وقوع سیل در لرستان تشکیل شد و در مناطق فقیر و کم برخوردار به فعالیت و خدمات خود ادامه می دهد. در انجام ماموریت محرومیت زدایی و اعزام گروه های جهادی به مناطق فقیرنشین و دانشگاه از تمامی امکانات مادی و معنوی آنان استفاده شده و اساتید، کارکنان و دانشجویان متخصص این دانشگاه همواره در حال انجام وظیفه هستند.

سروری مجد: مدرسه تحقیقات و علوم اسلامی سعادت در زابل راه اندازی می شود

مشاور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی یکی از اهداف سفر خود به منطقه سیستان را برگزاری اردوی جهادی در این منطقه با محوریت دانشگاه آزاد اسلامی دانست و ادامه داد: امکانات دانشگاه تلاش کرد تا مشکلات را برطرف کند. چالش ها و مسائل.

فواید تأسیس مدرسه معارف و علوم اسلامی

امام جمعه زابل افزود: ساخت مدرسه معارف و معارف اسلامی موجب تقویت هویت فرهنگی و اصالت استانی سیستان و ارتقای زیرساخت های فرهنگی منطقه می شود.

حجت الاسلام حسن عزیزی سیستان را قطب علوم اسلامی شرق کشور دانست و گفت: حوزه علمیه تمام ظرفیت و توان خود را در اختیار دانشگاه قرار خواهد داد تا مدرسه علوم و معارف اسلامی تأسیس شود. واحد بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل با داشتن یک مرکز مشاوره قوی و مرکز تحقیقات روانشناسی می تواند به مردم زابل در زمینه خانواده کمک کند و مردم بتوانند خدمات سازنده دانشگاه را بهتر درک کنند.

  آخرین وضعیت رتبه بندی معلمان / عدم تفاهم دولت و مجلس در مورد رتبه بندی معلمان - تفکر معاصر

وی خواستار کمک دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین الملل زابل برای راه اندازی کتابخانه الکترونیکی برای برداشتن گام های مثبت در راستای تبادل علمی شیعه و سنی و همگرایی مذاهب شد.

انتهای پیام/4121/

دیدگاهتان را بنویسید