سرنوشت نهایی بازگشایی دانشگاه ها و مدارس چه خواهد بود؟ – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران گفت: روز شنبه ستاد ملی کرونا در خصوص تشدید محدودیت‌ها و تصمیم‌گیری درباره ادامه حضور در مدارس و دانشگاه‌ها تصمیم‌گیری می‌کند. “

فرمانده عملیات تاج در کلانشهر تهران گفت: روز شنبه ستاد کل کشور درباره تشدید محدودیت ها بحث و بررسی می کند و درباره ادامه حضور در مدارس و دانشگاه ها تصمیم گیری می کند.

علیرضا زالی گفت: مدل توسعه Omicron مشابه پنج پیک قبلی است و پیش‌بینی می‌شود در روزها و هفته‌های آینده شاهد گسترش بیشتری باشیم.

وی گفت: “ما شواهدی از ویروس دلتا در کشور داریم، اما به نظر می‌رسد که سویه omicron با شیوع بیشتر 64 درصدی در حال رشد است، تغییر در الگوی بیماران زیر 10 سال و 10 تا 20 سال و آزمایش‌های بیشتر.” نتایج منفی برای این سویه به دلیل شباهت آن به سرماخوردگی معمولی است.

فرمانده عملیات تاج کلانشهر تهران تاکید کرد: در هفته های آینده با موج فزاینده ای از بیماران مواجه خواهیم بود چرا که یک هفته پیش شاهد شکل گیری این موج در قالب افزایش بیماران سرپایی با علائم تنفسی فوقانی بودیم.

وی با اشاره به رنگ بندی اپیدمی کراون گفت: رنگ بندی سیستم ماسک بر اساس میزان بستری است و با تاخیر بیشتری شاهد تغییر رنگ شهرها هستیم و احتمال نارنجی شدن شهرها وجود دارد. سریع قرمز شد.”

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: ویروس امیکرون می تواند باعث پایداری شبکه بهداشت و درمان شود و به گفته رئیس جمهور شرط ادامه فعالیت های اجتماعی و اقتصادی ما باید منوط به رعایت مراحل باشد. سطح غیر قابل قبول

  رقابت جالب وریا گفوری با یامگا جدی شد/ استقلال وارد فاز قهرمانی می شود؟ - اندیشه معاصر

هال افزود: مردم باید سریعتر از نوبت سوم واکسیناسیون استقبال کنند و با رعایت نکات بهداشتی کمتر در مراکز پرخطر و شلوغ شهری حضور داشته باشند.

فرمانده عملیات کرونا در کلانشهر تهران گفت: تهران همگام با استان‌های هرمزگان و خراسان رضوی از انجام آزمایش‌های امیکرون بیشتر خبر داده‌اند و مردم باید نکات بهداشتی را رعایت کنند، از تراکم‌های خطرناک پرهیز کنند و تزریق واکسن را به‌ویژه در زمان واکسیناسیون جدی بگیرند. به گروه های سنی 9 تا 12 سال کمک کنید تا شیوع این بیماری را کاهش دهند.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1257779

دیدگاهتان را بنویسید