سرمربی پورتو: اتهام تبانی شرم آور است/قاضی طارمی را کلاهبردار خواند

985556 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، پس از برخی شایعات ضد و نقیض درباره نتیجه دیدار اخیر پورتو مقابل پورتیموننسه، سرجیو کونسیسائو سرمربی پورتو در واکنش o به این سوال واکنش نشان داد.

ترکیب غیرعادی و ضعیف تری از سوی سرمربی پورتیموننسه در شب باخت 7 بر صفر مقابل پورتو به میدان فرستاده شد که تردیدهایی را در مورد احتمال توافق مخفیانه برای تعیین نتیجه ایجاد کرد که البته کونسیسو آن را غیرمنطقی می داند. .

کونسیچ گفت: در مورد پائولو سرجیو (سرمربی پورتیموننسه) باید گفت که دیدگاه ها و اولویت های هر مربی بسته به شرایط تیمش متفاوت است و هر کدام بر اساس مهمترین اهداف خود تصمیم می گیرند. . برای من تیم آماده برد است، اما فکر می کنم حیف است که چنین پرونده ای و چنین تحقیقی از یک مربی و یک تیم داشته باشیم.

سرمربی پورتو افزود: این بازتاب کوچکی از فوتبال پرتغال است. در اینجا ما یکسری افراد داریم که می خواهند ببینند دیگران هر روز چه می گویند و قصد آنها فقط انجام این کار نیست، بلکه فقط حمله است. من چیزهایی در زندگی ام دیده ام که به سطح بسیار پایینی رسیده است.

Conceiç سپس o سپس از داور بازی قبلی تیمش مقابل براگا انتقاد کرد که در آن پورتو اولین شکست خود در لیگ برتر پرتغال را در این فصل متحمل شد. او که هوگو میگل را به توهین به بازیکنان پورتو متهم کرد، گفت: من دیده ام که داوران به اعتراض بازیکنان واکنش نشان می دهند، اما توهین آنها را ندیده ام. داور مسابقه طارمی را کلاهبردار خواند. در براگا، ارزیابی او بر اساس هیچ معیار منطقی نبود. او داور بدی برای پورتو است. او این بار مرا اخراج نکرد و کارت زرد هم نداد، اما همین کافی بود که کمی پرخاشگر باشم تا بلافاصله اخراج شوم.

  ستاره ای که حرف های پدرش را تکذیب کرد/ هرچه گفت اشتباه است! - اندیشه معاصر

انتهای پیام/ ۱۱۹

دیدگاهتان را بنویسید