سرمربی شههدرو: برای زنده ماندن در لیگ محکوم به برد هستیم – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه نوین، شهرخودرو فردا در هفته بیستم لیگ برتر میهمان ذوب آهن خواهد بود. هودرو سلمان تاجار سرمربی تیم شاهرو پیش از بازی گفت: بازی فردا با ذوب آهن بازی بسیار حساسی است چرا که برای ماندن در لیگ باید سه امتیاز را جمع آوری کنیم. البته بازی سختی مقابل تیم خوب با شخصیت ذوب آهن داریم که توانسته یکی از بهترین تیم های لیگ در چند سال اخیر باشد. با توجه به اینکه مربی جوان و با استعدادی مثل آقای تارتاروس دارند، کار ما سخت است.

وی با اشاره به دیدارهای قبلی شهر خودرو گفت: بعد از بازی با مس رفسنجان موفق شدیم به شرایط عادی برگردیم و در بازی با نفت مسجدسلیمان پیروز شویم و بازی خوبی را با هواداران انجام دادیم و متاسفانه بازی را از نظر فنی نباختیم. اما بازی اشتباهات قضایی را ترک کرد. آقای کوپال ناظمی یکی از داوران خوب کشور است، بعد از بازی هم گفتم، اما آن روز اشتباهات مختلفی انجام داد. او می‌توانست از یک ضربه آزاد در دقیقه 70 جلو بیفتد، اگر ضربه شگفت‌انگیز مجتبی بیژن نبود.

تایدار افزود: فکر می کنم این بازی به بچه های ما این اطمینان را داده است که وقتی می توانیم این بازی را مقابل تیم هایی مثل هوادارانی که بازی با سپاهان را مساوی کردند انجام دهیم یا تیم خوبی پیکان را شکست دهد، آن وقت می توانیم مقابل تیم های بالای جدول موفق باشیم. بازی. جدول ما فردا با انگیزه تمام تلاشمان را می کنیم تا از سد تیم خوب ذوب آهن بگذریم.

  چند مرحله ساده برای حذف پست های دقیق اینستاگرام - فکر معاصر

سرمربی تیم شاههدرو با تشکر از مالک این باشگاه گفت: بچه های ما زحمت می کشند و زحمت می کشند و کادرفنی زحمت می کشند و از طرفی مدیریت هم چیز زیادی برای تیم نگذاشته است و واقعا پشت تیم ایستاده اند. سفرهای ما با هواپیما است و با تدارکات قوی کار می کنیم و جا دارد از مالک محترم باشگاه که واقعاً زحمتکش است و تیم را حمایت می کند تشکر کنم؛ این کار ما را سخت می کند و بازیکنان و کادرفنی سعی می کنند به خوبی به کار خوب پاسخ دهند. از مالک محترم باشگاه و هواداران خوب استان خراسان رضوی با ماندن در لیگ.

تاجار در پایان گفت: برای دو تیم ذوب آهن و شهرخودرو آرزوی سلامتی و بازی جوانمردانه دارم و امیدوارم بتوانم سه امتیاز مسابقه را بگیرم.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1277443

دیدگاهتان را بنویسید