سرمربی استقلال برنده پرونده نفت مسجد سلیمان شد / حذف 4 ماهه بازیکن فولاد

1041842 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا از سایت فدراسیون فوتبال، کمیسیون اساسنامه فدراسیون در مورد چند مورد نظر داده است که به شرح زیر است.

* با توجه به شکایت سامان محرابی زاده از باشگاه علم و ادب تبریز، کمیسیون تعیین وضعیت، ادعای شاکی را رد کرد.

* در پرونده شکایت مهدی خرمی از حسین مالکی، مالکی به پرداخت 1200 میلیون ریال بابت اصل و 27 میلیون ریال بابت هزینه های قانونی مهدی خرمی محکوم شد.

* در پی شکایت محمود فکری از باشگاه نفت مسجد سلیمان، این باشگاه به پرداخت 7 میلیارد و 640 میلیون ریال بابت اصل و 166 میلیون و 522 هزار ریال برای هزینه دادرسی محکوم شد. کمیسیون قانونی نیز ادعای 610 میلیون ریالی شاکی را رد کرد.

* با توجه به شکایت ولیولا خاتمی از باشگاه ماشین سازی تبریز، این باشگاه بابت اصل دعوا به 280 میلیون ریال و بابت هزینه دادرسی به مبلغ 5 میلیون و 600 هزار ریال محکوم شد.

* در پرونده فرجام خواهی علی هومند از فرشاد اسدی، اسدی به پرداخت 656 میلیون ریال بدوی و 14 میلیون و 300 هزار و 800 ریال بابت هزینه ها محکوم شد. کمیته احکام قضایی نیز نسبت به مابه التفاوت 214 میلیون ریالی مطالبه شده، رد موافقت نامه صادر کرد.

* در پی شکایت باشگاه قشقایی شیراز از مهدی لیموچی و باشگاه فولاد خوزستان به دلیل فسخ غیرموجه، مطالبه غرامت و محرومیت از وضعیت کمیسیون بر اساس مفاد ناظر بر محرومیت مهدی لیموچی از حضور در بازی های رسمی (اعم از باشگاهی و ملی) ) به مدت چهار ماه) محکوم. همچنین لیموچی و باشگاه فولاد خوزستان به پرداخت 2 میلیارد روپیه خسارت و 43 میلیون و 600 هزار روپیه هزینه های حقوقی به شاکیان محکوم شدند. کمیسیون قانونی درخواست باشگاه فرهنگی ورزشی قشقایی شیراز مازاد بر درخواست 20 میلیارد ریالی باشگاه فولاد خوزستان را رد کرد.

  سازوکار جدید مجلس برای انتشار آرای هیأت های دیوان عدالت اداری

تصمیمات صادر شده ظرف 7 روز از تاریخ ابلاغ به کمیسیون استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی است.

انتهای پیام/4048/

دیدگاهتان را بنویسید