سرلشکر بیل مکانیکی: ما هرگز تهدید را دست کم نمی گیریم

986990 فقط خبر

به گزارش گروه سیاسی آنا به نقل از ارتش، سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران پس از بازدید از 313 پایگاه راهبردی پهپاد در جمع فرماندهان ارتش و فعالان عرصه طراحی و تولید پهپاد پهپادهای ارتش گفت: این روز بسیار ارزشمند و استثنایی است که چنین قدرت قابل توجهی را در زمینه پهپاد در ارتش جمهوری اسلامی ایران و در یکی از پایگاه های زیرزمینی و امن عملیاتی پهپادها و همچنین در راهبردی دیدم. مرحله. وی افزود: در نبردهای امروز در عملیات های مختلف پدافندی، آفندی، زمینی، دریایی، هوایی و هوایی و در امور پدافندی، تهاجمی، انهدامی، اطلاعاتی، مراقبتی، جنگ الکترونیک، حمل و نقل بار و ده ها ماموریت دیگر، پهپاد از جایگاه بالاتری برخوردار است. روز به روز در میان تجهیزات و روش های نبرد یافت می شوند.

وی افزود: آنچه در سال های اخیر در نبردهای قفقاز، اوکراین و جاهای دیگر و پیش از آن در نبرد با تروریست ها در سوریه و عراق و سایر نبردهای دهه اخیر دیده ایم، نشان می دهد که موقعیت پهپاد استثنایی و استثنایی است. در حال رشد است «رشد است. ارتش با درک روشنی از لزوم نبردهای آینده با استفاده از روش ها و تجهیزات جدید وارد عرصه تکاملی امروز و آینده شده است و خوشبختانه امروز شاهد این قابلیت در ارتش در زمینه پهپادها بودیم.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: البته این تحول در همه ابعاد ارتش در ابعاد مختلف قابل مشاهده است. جا دارد از امیر سرلشکر موسوی، فرمانده کل ارتش، رئیس ستاد کل ارتش و فرماندهان نیرو و همرزمانشان که این تغییر را ایجاد کردند تشکر و قدردانی کنیم. این اتفاقات در این دوران با اتکال به خداوند و پیروی از دستورات و دستورات فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) با تلاش و کوشش فکری، عملی و غنای فراوان رخ داد و امروز شاهد برخی موارد هستیم. از این توانایی طراحی پهپادها در این سطح و ساخت آنها توسط ارتش کار ساده ای نیست.

  بایدن به دنبال تسهیل عضویت فنلاند و سوئد در ناتو است

وی ادامه داد: علاوه بر این صنعت دفاعی نیز قدم به قدم کار می کند و کمک می کند. نه تنها پهپادها در بلغارستان و در نیروها ساخته می شود، بلکه تمام تجهیزات لازم برای ساخت پهپاد و تسلیحات نیز در حال ساخت است.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح تاکید کرد: در واقع به هر حال باید صحنه نبرد احتمالی را با انجام یک جنگ هوشمندانه، دقیق و بی طرفانه نگاه کرد، نه تبلیغات و جانبداری و اگر به این نتیجه رسیدیم که نیاز به تغییر داریم، باید جسورانه وارد شویم. بیایید سعی کنیم این تحول را برای بازدارندگی دشمن ایجاد کنیم. این با روش ها، تجهیزات و امکانات گذشته امکان پذیر نیست و باید با امکانات و روش های جدید این اتفاق بیفتد. بنابراین پهپادها امروز دیدیم، آنها می توانند چنین نقشی را به خوبی ایفا کنند.

ژنرال بیل مکانیکی گفت: در ارتش، پدافند هوایی، هوانیروز و نیروی دریایی همه فرماندهان ما یک دغدغه دارند که چگونه تجهیزاتی را از گذشته تهیه کنند و با چه تغییرات و تحولاتی برای نبردهای احتمالی آینده اقدام کنند. این روحیه بسیار ارزشمند است. امروز پهپادها را دیدیم و قدردان هستیم که کارهای زیادی در این زمینه انجام شده است.

وی با تاکید بر اینکه هرگز تهدید را دست کم نمی گیریم، دشمن را در خواب فرض نمی کنیم، چشمانمان باز است و مدام هوشیار و بیدار هستیم، گفت: سرباز حضرت ولی عصر (عج) قدردان و امیدوارم که هر روز ابعاد دیگری از قدرت ارتش را ببینید. در پایان این بازدید از تعدادی از فعالان طراحی و تولید پهپاد در ارتش جمهوری اسلامی ایران تجلیل شد.

  امید دولت سیزدهم به آینده کشور - تفکر مدرن

انتهای پیام/4013/

دیدگاهتان را بنویسید