سردار سلامی: کشور با وجود جنگ تمام عیار دشمن در حال سازندگی است

1086223 فقط خبر

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در همایش سراسری روسای استان های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی که با حضور حجت الاسلام محمدحسین موسی پور برگزار شد. نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، امروز پنجشنبه (۲۵ تیر) در دفتر مرکزی این شورا برگزار شد، با بیان اینکه دشمنان ایالات متحده آمریکا با استکبار و رژیم تروریستی و مافیایی جنگ اقتصادی جهانی را علیه ایران اسلامی به راه انداخته اند که توانمندی های داخلی با مخالفت با تحریم ها نقشه های آنها را خنثی کرد. و انقلاب و نظام ما هر روز قوی تر می شود.

وی خطاب به مسئولان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: دشمنان ایران برای نابودی اسلام و انقلاب تلاش فراوان و مستمری دارند اما با استعانت از خداوند متعال و مسئولیت خطیر و نبوی شما جهادگران عرصه مراسم و مناسبت ها در کل کشور به اهداف خود نمی رسد.

فرمانده کل سپاه افزود: با اتکال به خداوند متعال و رهنمودهای رهبر فرزانه و فرزانه انقلاب اسلامی توانسته ایم با وجود همه مشکلات قابل حل، تمامی توطئه ها علیه جمهوری اسلامی ایران را خنثی کنیم. به یاری خداوند و حمایت ملت و دولت اسلامی ما در حال رشد است.

سلامی خاطرنشان کرد: دشمنان ایران به ویژه آمریکایی ها به دو ضعف بزرگ خود پی برده اند که یکی نبود رهبری معنوی و کاریزمایی و دیگری نبود خرد در رهبری غرب است.

وی با تاکید بر اینکه عظمت هر کشوری در رهبری آن کشور است، تصریح کرد: آمریکایی ها بر این باورند که بزرگترین نقطه ضعف آنها فقدان یک رهبر معنوی و کاریزماتیک است.

  لزوم پیدایش نظام موضوعی متناسب با ساختار نظام های دانشگاه آزاد

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فقدان درایت در رهبری غرب را یکی از نقاط ضعف اصلی این کشورها و هیئت حاکمه آمریکا می داند و می افزاید: یک نقطه تفاوت و برتری برای ایران است. داشتن رهبر شجاع و با فضیلت و ساده زیستی که دنیا شاهدش است و سکان دار انقلاب است.» او با آگاهی مسئول اسلام است.

او گفت: داشتن قدرت سلاح جنگی نیست، نقطه قوت اصلی هر کشوری علم و ایمان مردم آن کشور است که منبع اصلی بقای جمهوری اسلامی ایران است.

سلامی تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران سه عنصر قدرت را در صحنه جهانی نشان داده است، اراده اعمال قدرت و اعمال قدرت که شامل سرنگونی پهپاد جاسوسی متجاوز استراتژیک دشمن، دستگیری تفنگداران متجاوز و داشتن نیروی مقتدر است. حضور در نقاط مختلف جهان حمایت از مقاومت اسلامی در منطقه، پاسخگویی به شرارت های رژیم اشغالگر قدس و اعلام رسمی و آشکار آن با شجاعت و قاطعیت.

وی با اشاره به ایام الله و فلسفه او گفت: جمهوری اسلامی ایران با رهنمودها و رهبری مقام معظم رهبری توانسته در برهه های مختلف تمام توطئه ها علیه کشور عزیزمان را خنثی کند، باید هر روز بگوییم. روز خداست..

فرمانده کل سپاه در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: کشور ما برخلاف یک جنگ تمام عیار رسانه ای، فرهنگی، اقتصادی، اطلاع رسانی و روانی که بدون وقفه و مقاومت مردم ما ادامه دارد در حال سازندگی است. نشان می دهد که قدرت واقعی در قلب ماست.

سلامی افزود: قدرت های بزرگی در یمن، سوریه و لبنان در دوران انقلاب اسلامی شکل گرفتند و باید به عنوان سدی بین افکار مردم و تلاش دشمنان قرار بگیریم و اجازه ندهیم دشمن ذهن مردم را پر کند. دروغ و تهمت

  کشته شدن جوان نخبه در حادثه تروریستی شیراز

او گفت: دشمن خیلی تلاش می کند تا اعتماد به نفس مردم را بگیرد، اما جوانان ما در اکثر صحنه ها و صحنه ها با شعور جهادی و انقلابی، با شور و تلاش و تلاش در صحنه هستند و پیروزی را از دشمن سلب کردند.

فرمانده کل سپاه در پایان به رسالت و وظایف مهم شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اشاره کرد و خاطرنشان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در سراسر کشور با وجود توطئه های دشمنان علیه ایران، روشنگری، تبیین جهاد و آگاهانه شده است. تداوم نقش‌های درخشان و افتخارآمیز گذشته باید به یاری انقلاب اسلامی برای مصون ماندن از همه دسیسه‌های دشمنان ادامه دهد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید