سردار زهرایی اعلام کرد؛ فرصت شرکت مسئول مراسم روز بسیج

924253 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی آنا، سردار زهرایی رئیس سازمان بسیج سازندگی در نشست خبری با اشاره به رزمایش بزرگ جهادگران جهادی فاطمیون این سازمان اظهار کرد: این امر برای خدمت به افرادی است که اکنون به آنها گروه های جهادی می گویند. .

وی ادامه داد: امروز 42 هزار گروه خدماتی جهادی در کشور فعال است که در بسیج سازندگی یک بال به نام شوراهای جهادی داشتیم که در 543 شهر توسط خود گروه های جهادی انتخابات تشکیل می شود.

مسئول بسیج سازندگی تاکید کرد: این شوراهای گروه های جهادی مجمع استانی را تشکیل می دهند که در حال حاضر 32 مجمع داریم و این مجامع مجمع گروه جهادی کشوری را نیز تشکیل خواهند داد.

وی ادامه داد: در مدت ده روز آموزش، همه گروه های جهادی به یک شکل فعالیت نمی کنند، بلکه گروه ها به لحاظ حرفه ای فعال هستند زیرا بستگی به نوع خدمت خود دارند. چند استان رزمایش اختصاصی تری برگزار می کنند، مثلاً در تهران بزرگ و در صورت موافقت رئیس جمهور با حضور ایشان برگزار می شود.

رئیس سازمان بسیج سازندگی گفت: سند ارتقای بسیج دستور مقام معظم رهبری است و باید ظرف 10 سال اجرایی شود. نقش داشته باشد.

سردار زهرایی گفت: الحمدلله دولت سیزدهم دولتی مردمی است که برای تحقق شعارهای خود ساخته می شود و در این مهم دولت را یاری خواهیم کرد. در این مدت جلسات متعددی با معاون اول رئیس جمهور داشتیم که در راستای همکاری با دولت است.

وی افزود: ما معتقدیم آمار دقیقی به مردم ارائه کنیم تا مردم نتیجه اقدامات فرزندان خود را ببینند و در این میان تنها سخنگوی گروه های جهادی هستیم.

  رئیس: دولت در حاشیه نیست - اندیشه مدرن

رئیس سازمان بسیج سازندگی درباره حوزه های این رزمایش گفت: این فعالیت در حوزه آبرسانی، اقتصاد مقاومتی، دندانپزشکی، دامپزشکی، دامپروری و تهیه جهیزیه است. وجود ندارد و فقط پول خالص افرادی است که در این صندوق ها می ریزند.

سردار زهرایی افزود: مردم به خدمات مومنانه خود پایان داده اند، اما نمی خواهم این آمارها تربیت جهادگران فاطمیون را تحت الشعاع قرار دهد. از شما می خواهم که پوشش رسانه ای لازم برای این آموزش را در رسانه ها داشته باشید.»

انتهای پیام/4013/

دیدگاهتان را بنویسید