سردار آزمون همچنان در اولویت یوونتوس ایتالیا – اندیشه معاصر است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، در حالی که نقل و انتقالات زمستانی در اروپا آغاز شده، وضعیت سردار آزمون مهاجم ایرانی تیم فوتبال زنیت همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد.

این آزمون مدت هاست که مورد توجه چندین باشگاه اروپایی بوده است. مهم ترین باشگاه المپیک لیون فرانسه بود که گفته می شود حتی با کاپیتان تستا قرارداد 4 ساله هم بسته است اما لیون در تلاش است تستا را از همان نقل و انتقالات زمستانی جذب کند و نمی خواهد منتظر تابستان بماند.

زنیت هنوز با فروش تست وینتر به لیون موافقت نکرده است. در این بین بحث هایی در مورد علاقه باشگاه نیوکاسل مطرح شد که هنوز جزئیات آن منتشر نشده است.

از سوی دیگر با مصدومیت چیهواهوا در یوونتوس ایتالیا، کاپیتان تستا به یکی از گزینه های جدی خرید این باشگاه در نقل و انتقالات زمستانی تبدیل شده است. این خبر چند روز پیش توسط جیانلوکا دی مارتزیو، گزارشگر سرشناس رسانه های ایتالیایی اعلام شد اما جزئیاتی از آن منتشر نشد.

با این حال دی مارتیزیو شب گذشته خبر تست و یوونتوس را فاش کرد. او نوشت: برای خط حمله، نام آزمون و ممفیس دیپای همچنان در صدر هستند، اما در میان اسامی رتبه بندی شده ایکاردی و ماکسی گومز از والنسیا هستند.

از سوی دیگر روزنامه آسپور ترکیه گزارش داد که سردار آزمون یکی از فرصت های دومینیک تورنت سرمربی گالاتاسرای برای تقویت خط حمله این تیم بود.

آزمون تا پایان این فصل با زنیت روسیه قرارداد دارد و پس از آن می تواند به عنوان بازیکن آزاد به هر تیمی که بخواهد برود.

  کشور پرتغال فینالیست جام پورتو طارمی

البته غیبت سردار در تست های پزشکی نیم فصل تیم زنیت که خود را برای شروع تمرینات آماده می کند، بر مضرات جدایی او در نقل و انتقالات زمستانی امسال افزود.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1246851

دیدگاهتان را بنویسید