سردار آزمون به بایرلورکوزن پیوست

سردار آزمون مهاجم تیم ملی ایران در میان بی اعتمادی به بایرلورکوزن آلمان منتقل شد.

بر اساس گزارش ها اعتدالسردار آزمون که تا پایان فصل با باشگاه زنیت روسیه قرارداد داشت، حالا با قراردادی 5 ساله به بایرلورکوزن آلمان پیوست و حالا در بوندسلیگا بازی خواهد کرد. نکته مهم این است که قرارداد آزمایشی از فصل آینده محقق می شود و او تا پایان قراردادش با زنیت قراردادش را سپری می کند تا به صورت رایگان به لورکوزن بپیوندد.

این خبر ناگهانی توسط باشگاه آلمانی و سردار آزمون تایید شد، حتی چند روز پیش که رئیس باشگاه زنیت از حضور سردار در زنیت صحبت کرد و گفت حداقل تا پایان فصل آبی خواهد ماند، اما عکس های غیرمنتظره از آزمون در لورکوزن و امضای قرارداد با مسئولان باشگاه و در نهایت عکسی از این بازیکن با پیراهن این باشگاه بزرگ بوندسلیگا منتشر شد تا انتقال او رسمی شود.

ساعتی قبل از رسمی شدن این انتقال، بایرلورکوزن در توییتی وعده برگزاری یک رویداد ویژه برای هوادارانش را داد، اما کمتر کسی فکر می‌کرد که انتقال تست در این باشگاه برای لورکوزن شگفت‌انگیز باشد.

آزمون از سال 2013 در لیگ روسیه حضور داشت و هشت فصل در تیم های روبین کازان، روستوف و زنیت بازی کرد و با پیراهن زنیت سن پترزبورگ عنوان آقای دروازه بان و بهترین بازیکن فصل را به دست آورد.

سردار در مجموع 258 بار برای تیم روسیه به میدان رفت و در حالی که شایعات زیادی در مورد انتقالش به تیم های بزرگ اروپایی دیده بود، هر بار با تیم های روسی قرارداد جدیدی امضا کرد و در نهایت 104 گل در لیگ روسیه به دست آورد و راهی بوندسلیگا شد.

  عروس و داماد جیم را کتک زدند تا پول شام عروسی را ندهند! - اندیشه معاصر

مهاجم 27 ساله ایرانی پس از حضور اشکان دژاگا بازیکن وولفسبورگ به عنوان ایرانی در لیگ آلمان به بوندسلیگا منتقل خواهد شد. در تیم لوزکوزن پیش از این داریوش یزدانی، مهدی پاشازاده و علی موسوی حضور داشتند و این چهارمین تست ایرانی این تیم خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید