سخنرانی عجیب بشار اسد درباره سردار سلیمانی – تفکر مدرن

به گزارش پایگاه خبری اندیشه معاصر، بشار اسد در بیانیه ای که در مراسم یادبود شهیدان سلیمانی و ابومهدی المهندس جانشین فرمانده مافیای خلق عراق توسط باتینه شعبان مشاور خود قرائت شد، تاکید کرد: مرز منطقه و شامل مفاهیم فکری، فرهنگی و اخلاقی است.

در پیام بشار اسد آمده است: در دومین سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران و همرزمش ابومهدی المهندس در مبارزه با تروریسم و ​​شورش های بین المللی، دلیل این اندازه را بپرسید. ایالات متحده تصمیم می گیرد به کسی حمله کند که خود را یک سرباز در مبارزه با تروریسم می داند؟ یعنی کسی که از همه تجهیزات نظامی، نیروی انسانی و تجهیزات برای شکست عناصر تروریستی، افراطی و خونخوار استفاده کند.

فقط خبر

رئیس جمهور سوریه افزود: اگر او (سلیمانی) در معرض خطر نقشه ها و حضور آمریکا و متحدان غربی و محلی آن در سوریه یا لبنان، عراق، یمن و فلسطین اشغالی قرار نمی گرفت، مورد حمله قرار نمی گرفت. ” معادله ای که رهبران آمریکا را به ارتکاب این جنایت شنیع علیه شهید سلیمانی و مهندسین همرزمش سوق داد، صرفاً نظامی نبود، بلکه از مرزهای میدانی فراتر رفت و مفاهیم فکری، فرهنگی و اخلاقی را در بر گرفت.

وی تاکید کرد: شهید سلیمانی به ماهیت راهبرد دشمنی با محور مقاومت واقف بود و در هر مأموریتی تلاش می‌کرد تا پایه‌های چنین راهبردی را به هر وسیله ممکن تخریب کند. در حالی که این راهبرد دشمن همواره خواستار تفرقه و شورش صفوف و پیروان مذاهب و مذاهب مختلف بوده است، سردار سلیمانی و همرزمانش به دنبال ایجاد روحیه وحدت در میان ملت های مقاومت از عراق گرفته تا سوریه، لبنان، فلسطین و… بودند. یمن. .

  ما بهترین رقیق کننده خون - تفکر مدرن را به شما معرفی می کنیم

فقط خبر

اسد افزود: در حالی که استراتژی غرب مبتنی بر جلب وفاداری خائنان و دست نشانده های هزار ساله و همچنین فریب پیروان خود با پول و مزایای سکولار است، سردار سلیمانی برای ایجاد روحیه ایثار و ایثار وطن در میان او کوشید و الگوی زهد در این دنیا بود و تنها آرزوی شهادت و دیدار با همرزمانش را داشت و خالصانه در جهت انباشت مهربانی و جهاد در راه خدا و پاسداری از سرزمین و مردم بدون چشمداشت اجر و سپاس می کوشید. توسط هر کسی

در پیام رئیس جمهور سوریه نیز آمده است: حضور شهید سلیمانی در میادین بود و قدرت فرماندهی او در تلویزیون ظاهر نمی شود، بلکه در میادین ظاهر می شود.

ساعت 01:20 روز 4 ژانویه 2017، پهپادهای آمریکایی به دستور ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، خودروی حامل سردار سلیمانی را در فرودگاه بغداد هدف قرار دادند.

فقط خبر

فقط خبر

در این حادثه تلخ تروریستی سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس، شهیدان سردار حسین پورجعفری (جعفری نیا)، سرهنگ شاهرود مظفری نیا، سرگرد هادی طارمی و سروان. وحید زمانی نیا، یاران ایرانی سردار موهامه و جمال علی آل ابراهیم، ​​معروف به ابومهدی المهندس، جانشین فرمانده بسیج مردمی عراق، سمر عبدالله، داماد شهید عماد مغنیه، بسیج محمد رضاتی جابرنا. ، حسن عبدالهادی، محمد الشیبانی، حیدرعلی و محمدرضا کاظم وارد شدند.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1242674

دیدگاهتان را بنویسید