سجادی: روسای فدراسیون ها وارد مسائل جزئی نشوند/ انتخابات کمیته المپیک نیاز به درایت و تفکر دارد

1068915 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی آنا به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سیدحمید سجادی در نشست مشترک فدراسیون های ورزشی با اشاره به اینکه تمام تیم مدیریتی وزارت ورزش و جوانان در تلاش هستند تا مشکلات فدراسیون را برطرف کنند. مشکلات و دغدغه ها در طول هفته به معاونین وزارتخانه، مدیران، کارکنان و روسای فدراسیون ها مراجعه می کنم که در عرصه های مختلف برای توسعه ورزش کشور در همه ابعاد و رفع مشکلات فدراسیون ها تلاش می کنند.

وزیر ورزش و جوانان همچنین درباره برنامه های معاونت جوانان گفت: با تلاش دکتر یامین پور و همکارانش در تلاش هستیم نگاه عمومی به حوزه جوانان را تغییر دهیم و اقدامات خوبی در این زمینه انجام شده است. ” بیانیه گام دوم انقلاب که توسط رهبر معظم انقلاب تبیین شد، یکی از موضوعات اصلی مرتبط با جوانان است و از همه فدراسیون ها می خواهیم که برای اجرای دستورات مقام معظم رهبری و گام دوم تلاش کنند. از انقلاب

سجادی با بیان اینکه در ورزش کشور کارهای زیادی برای انجام دادن دارد، گفت: همه می توانند وارد شوند و برای رفع مشکلات ورزش کشور تلاش کنند. ما نباید فقط به انتقاد و انتقاد فکر کنیم، بلکه باید برای رهایی از مشکلات راه حل ارائه دهیم. بر اساس این بیانیه، گام دوم انقلاب جوانان می تواند ورزش کشور را پویا کند.

وی همچنین با اشاره به اینکه فدراسیون ها باید به هیئت های استانی توجه کافی داشته باشند، خاطرنشان کرد: وقتی به استان ها می رویم هیئت ها انتظار حمایت بیشتری از فدراسیون ها دارند. از منابعی که داریم باید به هیئت ها در مدیریت کمک کنیم تا احساس تنهایی نکنند.

  گرد و غبار در اهواز و کارون به ۶ برابر حد مجاز رسید

وزیر ورزش و جوانان افزود: نباید بین هیئت ها و فدراسیون ها فاصله ایجاد شود. باید بهتر از گذشته در اختیار هیئت ها باشیم و علاوه بر حمایت مالی، حمایت معنوی هم داشته باشیم. متاسفانه اکثر هیئت های ورزشی ما در روستاها از نظر امکانات شرایط خوبی ندارند.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به بازی های آینده کشورهای اسلامی گفت: حدود 500 نفر به مسابقات کشورهای اسلامی اعزام می شوند که امیدواریم بتوانند پر از این مسابقات برگردند. تعداد تیم ها و اعضای بانوان ورزشکار در این رویداد برای ما مهم است و می خواهیم بانوان حضور پررنگی داشته باشند.

وی گفت: همه مجموعه های ورزشی کشور باید برای رفع دغدغه ورزشکاران دست به دست هم بدهند تا همه این اقوام بتوانند به راحتی ورزش حرفه ای خود را انجام دهند. برای توسعه ورزش و رسیدن به اهداف قهرمانی، همه فدراسیون ها و دست اندرکاران وظایفی دارند که باید دست به دست هم بدهیم. ورزشکاران ما وقتی موفق می شوند نباید به خود افتخار کنند و دوباره به فکر موفقیت باشند.

سجادی در خصوص انتخابات کمیته ملی المپیک افزود: انتخابات کمیته المپیک نیاز به درایت و تفکر دارد و روسای فدراسیون ها نباید وارد مسائل حاشیه ای شوند و باید به وزارت ورزش و جوانان و ملی المپیک اعتماد کنند. کمیته. برای تشکیل مجمع کمیته المپیک نیاز به خرد جمعی داریم و باید به آنچه به نفع ورزش کشور است رای دهیم. برای این برگزیده آرزوی موفقیت داریم و از زحمات و زحماتی که صالحی امیری برای ورزش کشور انجام داد تشکر می کنیم.

  آتار نمادی جدا نشدنی در ادبیات عرفانی است / با خشونت نمی توان کسی را جذب شعر عرفانی کرد

انتهای پیام/ ۱۱۹

دیدگاهتان را بنویسید