ستاره گران قیمت برزیلی به منچستریونایتد رفت

18407 188 فقط خبر

منچستریونایتد یکی از گران ترین خریدهای تاریخ خود را تکمیل کرد و ستاره برزیلی آژاکس را به خدمت گرفت.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، حماسه طولانی مدت استخدام سرانجام به پایان رسید و شیاطین سرخ در ابتدای تابستان این بازیکن 22 ساله برزیلی را به عنوان هدف اصلی خود معرفی کردند.

منچستریونایتد جذب آنتونی از آژاکس را برای انتقالی به ارزش 85 میلیون پوند (99 میلیون دلار) تایید کرد. او قراردادی پنج ساله در اولدترافورد امضا کرد و دوباره با اریک تن هوگ، سرمربی سابق آژاکس متحد شد.

آنتونی به وب سایت رسمی منچستریونایتد گفت: “این لحظه باورنکردنی در دوران حرفه ای من برای پیوستن به یکی از نمادین ترین باشگاه های جهان است. بازی زیر نظر اریک تن هاگ در آژاکس برای پیشرفت من عالی بود. سبک فوتبال و مربیگری او بهترین ها را در من به نمایش می گذارد و من از آنچه او در مورد برنامه ها و جاه طلبی هایش برای منچستر به من گفته است هیجان زده هستم. من نمی توانم صبر کنم تا به هم تیمی های جدیدم بپیوندم و نقش خود را در موفقیت منچستریونایتد ایفا کنم.

نمای بزرگتر

آمدن آنتونی قدرت شلیک بیشتری به صفوف جمعی یونایتد می‌افزاید، با مردی که در 82 بازی 25 گل برای آژاکس به ثمر رساند، انتظار می‌رود نقش تهاجمی گسترده‌ای را در سیستمی ایفا کند که به نفع سه تیم جلو است.

اولین بازی مهاجم برزیلی برای منچستریونایتد می تواند او را در آستانه موفقیت قرار دهد زیرا شیاطین سرخ در 4 سپتامبر با رقبای قدیمی آرسنال روبرو می شوند که شروعی چشمگیر در فصل 2022-23 داشته اند.

  جهت گیری تحصیلات تکمیلی به نیازهای واقعی کشور

انتهای پیام/4048/

دیدگاهتان را بنویسید