ستاره ناپولی؛ گزینه یونایتد برای جایگزینی رونالدو – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی Contemporary Thought، بازگشت رونالدو به منچستریونایتد آنطور که انتظار می رفت موفقیت آمیز نبود و این بازیکن نتوانست درخشش اولین دوره حضورش در این تیم را تکرار کند.
این موضوع باعث شد هم بازیکن و هم یونایتد به فکر جدایی در پایان فصل باشند و مدیران یونایتد بازیکنان مختلفی را برای جایگزینی رونالدو در این تیم در نظر گرفتند.
یکی از این بازیکنان آشویتس است که توانست آمار درخشانی را برای ناپولی به ثبت برساند و در 22 بازی 11 گل به ثمر رساند و همچنین به دلیل آسیب دیدگی استخوان صورت، دو ماه را دور از میادین گذراند.

این بازیکن نیجریه ای پس از بازگشت به میادین در ماه ژانویه در شش بازی دو گل به ثمر رساند و با درخشش خود در قهرمانی ایتالیا توجه رالف رانگنیک را به خود جلب کرد.
دیلی میل گزارش داد که این بازیکن 22 ساله گزینه اصلی یونایتد برای جانشینی رونالدو در تابستان است، اما ناپولی برای فروش این بازیکن حدود 100 میلیون یورو درخواست کرده است، مبلغی که می تواند باعث شود یونایتد بیشتر نگاه کند.
با این حال اگر دو طرف بر سر انتقال این بازیکن به اولدترافورد به توافق نهایی برسند، جدایی رونالدو از یونایتد را باید قطعی دانست. البته این بازیکن در چند هفته اخیر چندین بار به صورت غیر مستقیم به این موضوع اشاره کرده و دور از ذهن ندانسته است.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1278206

  اسناد سرمایه کجاست؟

دیدگاهتان را بنویسید